PAP Life: - Czego można spodziewać się po drugiej serii "Prawa Agaty"?

Reklama

Daria Widawska: - Moja bohaterka Dorota nie może pracować, bo jest w ciąży. Jest wiele zawirowań między nią i jej mężem. Jeżeli chodzi o postać graną przez Agnieszkę Dygant, czyli Agatę Przybysz, to na pewno będzie zabawnie i intrygująco. W drugiej serii gra przede wszystkim wiele gwiazd, które zaszczycają nas swoją obecnością w każdym odcinku. Jesteśmy z tego zadowoleni, ponieważ aktorzy, którzy są bardzo zajęci, mają swoją markę, mimo wszystko chcą u nas grać.

Macie czas na wakacje?

Jesteśmy w trakcie zdjęć. Teraz mamy tygodniową przerwę, musimy trochę od siebie odpocząć (śmiech).

Lubi pani oglądać telewizję?

Różnie z tym bywa. Mam swoje ulubione programy i gdy tylko mogę, to namiętnie śledzę TVN24. Ostatnio stwierdziłam jednak, że dociera do mnie za dużo negatywnych informacji. Chyba muszę przerzucić się na coś bardziej rozrywkowego. Jestem ciekawa nowego serialu TVN "Lekarze". Myślę, że będę go oglądać. Kochałam "Ostry dyżur" i "Chirurgów", wiec myślę, że "Lekarze" też mnie wciągną.

Daria Widawska: aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie. Znana m.in. z seriali: "Tygrysy Europy", "Samo życie", "Magda M.", "39 i pół" i "Prawo Agaty". Gra m.in. w Teatrze Capitol w Warszawie. Ma 35 lat.