Nowy sezon "Komisarza Alexa" to kolejne przygody Marka Bromskiego i jego dzielnego towarzysza. W dalszych odcinkach nie zabraknie niebezpiecznych akcji, pościgów, zagadek kryminalnych i ich niespodziewanych zakończeń.

Reklama

W drugim sezonie znów pojawią się stałe gwiazdy serialu, czyli Jakub Wesołowski, Magdalena Walach, Ireneusz Czop, Daniel Olbrychski oraz dzielne owczarki niemieckie - Rocky Matador i Wafel, które na zmianę wcielają się w tytułowego komisarza Alexa.

W drugiej serii pojawią się także nowi bohaterowie m.in. grana przez Aleksandrę Hamkało młoda pani weterynarz Ola, która błyskawicznie skradnie serce Bromskiego i zdobędzie sympatię Alexa.

Ola to nowoczesna kobieta. Jest doświadczona w swojej pracy, osiąga sukcesy, jest pewna siebie, ale też dość skromna. Staje na drodze Bromskiego, który zaczyna się nią interesować. Ola jest weterynarzem. Do jej gabinetu trafia Bromski wraz z Alexem - powiedziała PAP Life Aleksandra Hamkało.

W epizodach gościnnych w nowych odcinkach zobaczymy m.in. Dorotę Naruszewicz, Dominikę Łakomską, Aldonę Orman, Filipa Bobka, Przemysława Cypryańskiego i Sambora Czarnotę.

Reklama

Druga seria pozwoli widzom lepiej poznać bohaterów tego kryminalnego serialu. W tej serii "Komisarza Alexa" - poza intrygującymi zagadkami kryminalnymi - pojawi się więcej, w porównaniu z pierwszym sezonem, wątków dotyczących życia prywatnego bohaterów - mówi Monika Jóźwik, jedna z producentek serialu.

Bromski przeprowadzi się do domu z ogrodem i z wzajemnością zakocha się w pięknej weterynarz Oli. Poznamy także rodzinę starszego aspiranta Ryszarda Puchały, który już w pierwszym odcinku wraz z żoną Klaudią i ich bliźniakami wyjadą na urlop nad Zalew Sulejowski. Niestety, spokojne wakacje przerwie im seria tajemniczych utonięć atrakcyjnych kobiet. Trzeba będzie wszcząć śledztwo i odnaleźć zabójcę. Przy tej okazji Lucyna Schmidt udowodni, że jest nie tylko świetną policjantką, ale także wyjątkowo atrakcyjną kobietą - zdradza Jóźwik.

Drugi sezon "Komisarza Alexa" złoży się z 13 odcinków i trafi na antenę TVP1 już we wrześniu. Zdjęcia realizowane są w Łodzi i nad Zalewem Sulejowskim.