W zeszłym roku aktor został wyrzucony z serialu "Dwóch i pół" za kłótnie z producentem i narkotykowe ekscesy. W międzyczasie nie stronił od zakrapianych imprez z prostytutkami, a w mediach nie oszczędzał swoich wrogów.

Reklama

Po kilku miesiącach otrzymał rolę w nowym serialu komediowym, "Anger Management", luźno opartym na kinowym przeboju "Dwóch gniewnych ludzi" z Adamem Sandlerem i Jackiem Nicholsonem w rolach głównych. Dziś, po premierze cyklu, wiemy już, że liczne wybryki nie wpłynęły negatywnie na popularność Sheena - a wręcz przeciwnie.

Cykl "Anger Management" zadebiutował 28 czerwca i pobił rekordy oglądalności. Pierwszy odcinek obejrzało 5,47 miliona widzów, a drugi, wyemitowany tego samego dnia, aż 5,74 miliona widzów. To rekord w historii amerykańskiej telewizji kablowej. Na razie stacja FX zamówiła 10 odcinków serialu, jednak wyniki sugerują, że będzie ich więcej.

Przypomnijmy, że w "Anger Management" Sheen wciela się w postać Charliego Goodsona, terapeuty pracującego z ludźmi niepanującymi nad gniewem.