Jak informuje Fakt, zdjęcia na planie nowej serii "Hotelu 52" ruszają lada dzień:

Reklama

Zdjęcia rozpoczynamy z końcem czerwca i potrwają one do przełomu sierpnia i września. Plan zdjęciowy mamy na hali w Konstancinie Chyliczkach. Tam mieszczą się pokoje hotelowe, lobby, kantyna i restauracja. Pozostałe zdjęcia, czyli wnętrza mieszkań naszych bohaterów, są kręcone w obiektach wynajmowanych, czyli po prostu w mieszkaniach w Warszawie – opowiada Faktowi Róża Adamcio odpowiedzialna za promocję serialu.

W nowym sezonie wątki związane z pracownikami zostaną zminimalizowane na rzecz historii hotelowych gości. / Polsat

W nowej serii podobnie jak dotychczas gościnnie pojawią się znani i lubiani aktorzy:

W każdym odcinku pojawia się u nas gość specjalny. Tak będzie i tym razem. Staramy się, żeby były to znane nazwiska. W tytułowym hotelu gościliśmy już m.in.: Piotra Fronczewskiego, Tomasza Karolaka czy Małgorzatę Foremniak. Jakie gwiazdy pojawią się w nowym sezonie, jeszcze do końca nie wiadomo, bo wciąż trwa ustalanie listy nazwisk. Oczywiście nie zabraknie stałej obsady. Magda Cielecka, Laura Samojłowicz, Krzysztof Kwiatkowski, Magda Lamparska, Lucyna Malec czy Magda Stużyńska, to nasze największe gwiazdy. Mogę zdradzić, że w tej serii pojawią się nowi bohaterowie: konsjerż i recepcjonistka, którzy dołączą do personelu hotelowego – zdradza Adamcio.

Reklama
W hotelu znów pojawią się ciekawi goście w role których wcielą się gwiazdy polskiego filmu i seriali. / Polsat

Akcja serialu rozpocznie się kilka miesięcy po wypadku z ostatniego odcinka 5. serii, czyli pożaru hotelu.

Na prośbę Polsatu w tej serii skupimy się też bardziej na wątkach gości hotelowych, a nie na pracownikach hotelu, czyli odwrotnie, niż w poprzednich odcinkach. Duża część akcji będzie się toczyła także w hotelowej kuchni – tłumaczy w rozmowie z Faktem Róża Adamcio i zdradza, na których bohaterach skupi się uwaga w 6. serii.

Zostanie ograniczona rola Magdy Cieleckiej, a na pierwszy plan nieco bardziej wysunie się Laura Samojłowicz, a także Marek Bukowski, czyli mąż serialowej Iwony Szwed. Natalię i Artura znów czekają miłosne perturbacje, bo pojawi się ten trzeci. Natalia odkryje też w sobie nowy talent, na którym bardzo się skupi – podsumowuje.

W 6. sezonie scenarzyści rozbudują wątek Laurłowicz / Polsat

>>>Czytaj także: Szaranowicz zaczynał w... Teleranku!