W ostatnich odcinkach widzowie mogli nabrać nadziej, że cierpiąca na nawrót choroby nowotworowej Lena niebawem odzyska zdrowie. Lekarka po przyjęciu chemioterapii i pobycie w szpitalu wyszła do domu. Niestety radość z chwil spędzonych z ukochanym Witkiem i ich malutkim synkiem nie będzie trwała długo. Jak podaje Fakt, stan Leny zacznie się pogarszać i kobieta ponownie trafi do szpitala.

Reklama
Kiedy stan zdrowia Leny zacznie się pogarszać, Witek poprosi ukochaną o rękę / Artrama

Tym razem okaże się, że Lena cierpi na chorobę zakaźną zwaną posocznicą. Czy wycieńczony przez chemioterapię organizm będzie w stanie zwalczyć kolejną przeszkodę.

Tymczasem Latoszek postanowi oświadczyć się swojej ukochanej. Lena z początku nie będzie chciała zgodzić się na ślub, wkrótce jednak przystanie na propozycję Witka. Ceremonia odbędzie się w szpitalnej sali, a świadkami będą Hanna (Kamila Baar) i Piotr Gawryło (Marek Bukowski).

Pomimo początkowych sprzeciwów, Lena zgodzi się wyjść za Latoszka / Artrama

Jak zakończy się ta dramatyczna historia? Czy Lena zdoła przezwyciężyć chorobę? Odpowiedź na te pytania widzowie uzyskają w najbliższych odcinkach serialu "Na dobre i na złe".

Jak zakończy się ta historia? / Artrama

>>>Czytaj także: Kożuchowska. Jako ostra pani prokurator!