• ~Tombi
    (2019-08-26 20:36)
    Wybujałe ego. 2 nic nie znaczące rólki i już wielka gwiazda. Typowy pustostan.
  • ~otwieracz puszek
    (2019-08-26 19:24)
    JW "żali się także na to, że nie otrzymuje ambitnym (tak właśnie, napisano „ambitnym”) propozycji zawodowych"... No, bidula... Jak się przez lata gra w byle czym, to nic dziwnego, że trudno dostać rolę szekspirowską... Dobry aktor może zagrać w tasiemcu i bywa, że tworzy tam role kultowe (np. Grabowski w Kiepskich, ale w odwrotnym kierunku to działa bardzo rzadko.
  • ~Pucio
    (2019-08-26 21:45)
    Julka, najpierw szkoła teatralna, a potem praca w dobrych produkcjach...
  • ~bert
    (2019-08-26 22:06)
    Bo trzeba być aktorką, a nie ozdobą ścianek i brukowców drogie dziecko!!!!
  • ~otwieracz puszek
    (2019-08-26 21:25)
    Dziewczę ma swoje 5 minut, kompletnie głupia nie jest i chyba zauważyła, że dochodzi do ściany, Tłucze na razie kupę kasy, trudno zobaczyć reklamę bez niej, ale to jest prosta droga, żeby nikt na nią nie chciał dłużej patrzeć, strach otworzyć lodówkę. Jakiś czas temu tak było z np. z Dodą, która była wszędzie, a teraz rzadko kiedy o niej mówią. Przy czym, trzeba przyznać, Doda to jednak inna kategoria, więc gwiazdeczka ma większy problem.
  • ~siupak
    (2019-08-26 20:45)
    Musisz więc jechać na zmywak do London City....
  • ~Pan G.
    (2019-08-26 21:14)
    Kup sobie drylownicę i weź się za drylowanie wiśni, jeśli Ci tak źle !!!
  • ~Krystyna.z.Agencji...
    (2019-08-26 20:04)
    Julka,powinnas zaczac narzekac na swoja kwadratowa twarz, miesiste uszy I krzywe zeby. Ja ma pociagla twarz jak z obrazu Modiglianiego. A jak sobie wstawie zeby przednie, to sie tez na jakis film zalapie.
  • ~nieznamjej
    (2019-08-26 21:50)
    Co to za jedna, ktoś ją zna?
  • ~lolo
    (2019-08-26 22:24)
    kobieto zwolnij nieprzyj do przodu za wszelką cenę,sława i pieniądze to nie wszystko.masz dopiero 20 lat a zachowujesz się jak Maryla Rodowicz która bierze wszystko co jest byle płacili i pokazywali w mediach.