• ~****** a nie celebryci
    (2019-01-11 17:51)
    Celebryci ? ****** ,dewianty seksualne ,zlajdaczone baby ,
  • ~Kto pompuje takie dmuchańce
    (2019-01-11 13:52)
    Niech walą do Niemiec ze swoimi celebryckimi wygłupami. Tam odstrzelili już c.a. 850 tys. dzików z powodu samego ryzyka wystąpienia ASF (bo faktycznych ognisk nie odnotowali). Może podeślemy im naszych celebryckich geniuszy? Choć nie, to mogłoby być odebrane jako akt agresji...
  • ~Nicolas
    (2019-01-11 12:44)
    Celebryci? Haha. Autorytet z tych ludzi żaden. Wiecie czemu tak kwiczą? Bo o życie i koryto tych dzikich **** chodzi.
  • ~kle,kle
    (2019-01-11 17:12)
    Ratujcie te biedne dziki-dajcie im azyl w swoich domach
  • ~DOROSŁA
    (2019-01-11 15:16)
    nagle im na dzikach zależy,a gdzie oni są jak dzieci urodzone mordują.zgarnąć te dziki i im do ogrodu dać,kiedyś też były dziki ale tyle cudowania nie było.do lasu strach iść.za mało pracy mają i głupotami się interesują,dawno mieli pilnować aby nie było ich tyle.
  • ~peregryn
    (2019-01-11 15:10)
    No to znaczy, że zaczęli się sprzeciwiać UE, która decyzję o odstrzale dzików w Polsce uznała za racjonalną i jak najbardziej popiera. A tacy byli ładni, europejscy...
  • ~cuda
    (2019-01-11 18:12)
    Potrzeba knura ?
  • ~Lis Kot Czapla
    (2019-01-11 13:47)
    Rodzina celebrycka walczy o godnosc swoich przodkow
  • ~jula
    (2019-01-11 18:12)
    Ludzie przecież głupoty wypisujecie.Miejcie serce i sumienie. Rolnicy zawsze mają mało, kto będzie jadł mięso ***** coraz więcej ludzi nie je mięsa.Ile mięsa jest marnotrawionego, zawalone sklepy... po co tyle. Wystarczy zobaczyć na działy z mięsem. W jakich warunkach prowadzi się hodowle !!! jaka męczarnia dla zwierząt. Dziki są częścią naszej przyrody. Ludzie to katy!!
  • ~Batko
    (2019-01-11 13:49)
    CENZOR GDZIE Wpis????????????????????? O UE dała wybór ,Odstrzał ,lub zakaz chowu Trzody Chlewnej od Wisły do Wschodniej Granicy.