• ~Kto pompuje takie dmuchańce
    (2019-01-11 13:52)
    Niech walą do Niemiec ze swoimi celebryckimi wygłupami. Tam odstrzelili już c.a. 850 tys. dzików z powodu samego ryzyka wystąpienia ASF (bo faktycznych ognisk nie odnotowali). Może podeślemy im naszych celebryckich geniuszy? Choć nie, to mogłoby być odebrane jako akt agresji...
  • ~****** a nie celebryci
    (2019-01-11 17:51)
    Celebryci ? ****** ,dewianty seksualne ,zlajdaczone baby ,
  • ~Nicolas
    (2019-01-11 12:44)
    Celebryci? Haha. Autorytet z tych ludzi żaden. Wiecie czemu tak kwiczą? Bo o życie i koryto tych dzikich **** chodzi.
  • ~kle,kle
    (2019-01-11 17:12)
    Ratujcie te biedne dziki-dajcie im azyl w swoich domach
  • ~DOROSŁA
    (2019-01-11 15:16)
    nagle im na dzikach zależy,a gdzie oni są jak dzieci urodzone mordują.zgarnąć te dziki i im do ogrodu dać,kiedyś też były dziki ale tyle cudowania nie było.do lasu strach iść.za mało pracy mają i głupotami się interesują,dawno mieli pilnować aby nie było ich tyle.
  • ~peregryn
    (2019-01-11 15:10)
    No to znaczy, że zaczęli się sprzeciwiać UE, która decyzję o odstrzale dzików w Polsce uznała za racjonalną i jak najbardziej popiera. A tacy byli ładni, europejscy...
  • ~cuda
    (2019-01-11 18:12)
    Potrzeba knura ?
  • ~Lis Kot Czapla
    (2019-01-11 13:47)
    Rodzina celebrycka walczy o godnosc swoich przodkow
  • ~jula
    (2019-01-11 18:12)
    Ludzie przecież głupoty wypisujecie.Miejcie serce i sumienie. Rolnicy zawsze mają mało, kto będzie jadł mięso ***** coraz więcej ludzi nie je mięsa.Ile mięsa jest marnotrawionego, zawalone sklepy... po co tyle. Wystarczy zobaczyć na działy z mięsem. W jakich warunkach prowadzi się hodowle !!! jaka męczarnia dla zwierząt. Dziki są częścią naszej przyrody. Ludzie to katy!!
  • ~Batko
    (2019-01-11 13:49)
    CENZOR GDZIE Wpis????????????????????? O UE dała wybór ,Odstrzał ,lub zakaz chowu Trzody Chlewnej od Wisły do Wschodniej Granicy.
  • ~Pusty Śmiech
    (2019-01-11 17:35)
    Nic głupszego nie chodzi po ziemi niż cielębrytany
  • ~Barbara
    (2019-01-11 13:24)
    A o ******* które codziennie idą na rzeź to nie walczycie ? Przyczepiliście się do tych dzików, których odstrzał trwa od dawna ,,jak moja pamięć sięga. Nie wystarczy wam , że tylko chore osobniki są eliminowane jak również zbyt duży przyrost. naturalny. W innym przypadku wkradły by się do naszych zagród, niszczyły by uprawy rolne i roznosiły zarazki (bo dużo z nich jest chorych). Wam tak naprawdę nie chodzi o te dziki tylko nagłośnienie w mediach. i przypomnienie się. Takie autorytety nas nie interesują.
  • ~popeje
    (2019-01-12 19:26)
    Hola, hola! jakie to celebryty? W czym celebryty? Ten łysy to tancerz i .....ł a ta reszta to kto? I sprzeciwiają się instrukcji Unijnej?. W Niemczech był godzinny reportaż o braku reakcji z polskiej strony na apel o odstrzelenia bo przez granicę przechodzą pola niszczą! Więc gdzie tu logika? Celebryty były zawsze za unią a teraz już nie?
  • ~Radek
    (2019-01-11 21:08)
    Bezsęsowna rzeź jest w klinikach aborcyjnych. Wszyscy uwywają ręce i udają, że nie ma problemu. Krew tych niewiniątek, na ręce wasze.
  • ~Łukasz Zbożny
    (2019-01-11 21:05)
    Po niezwykle agresywnych i bojowych demonstracjach w obronie nieograniczonego prawa do aborcji na życzenie, obecne dąsy przeciwko polowaniom a w obronie małych świnek prezentują się irytująco duracko.
  • ~Huli
    (2019-01-12 18:16)
    Oni mają fanów? kompletna patologia jak się patrzy. Gdzie byli kiedy ich dziki się zarażały itp.
  • ~dzik
    (2019-01-11 13:07)
    Rolnicy walczą z dzikami i apelują do premiera Morawieckiego: Wystrzelajmy wszystko co się rusza!
  • ~
    (2019-01-11 20:58)
    Może byście poadoptowali po kilka dzików. Chaty macie sporawe.
  • ~Dorian Gray
    (2019-01-11 20:53)
    Dlaczego tak was drażni wieprzowina? Czy dlatego, że sami jadacie koszerną wołowinę z uboju rytualnego? To niezwykle prymitywny i ohydny sposób męczenia zwierząt wyłącznie w imię waszego kulturowego uwstecznienia i zacofania. Zróbcie coś aby zatrzymać ubój rytualny.
  • ~kucharz
    (2019-01-11 22:44)
    A co powiecie, jeśli te dziki zostaną usunięte z lasu zgodnie zasadami uboju rytualnego, genetycznie zmodyfikowane do postaci wołowiny i przyrządzone koszernie?

Może zainteresować Cię też: