• ~Nicolas
    (2019-01-11 12:44)
    Celebryci? Haha. Autorytet z tych ludzi żaden. Wiecie czemu tak kwiczą? Bo o życie i koryto tych dzikich **** chodzi.
  • ~dzik
    (2019-01-11 13:07)
    Rolnicy walczą z dzikami i apelują do premiera Morawieckiego: Wystrzelajmy wszystko co się rusza!
  • ~Barbara
    (2019-01-11 13:24)
    A o ******* które codziennie idą na rzeź to nie walczycie ? Przyczepiliście się do tych dzików, których odstrzał trwa od dawna ,,jak moja pamięć sięga. Nie wystarczy wam , że tylko chore osobniki są eliminowane jak również zbyt duży przyrost. naturalny. W innym przypadku wkradły by się do naszych zagród, niszczyły by uprawy rolne i roznosiły zarazki (bo dużo z nich jest chorych). Wam tak naprawdę nie chodzi o te dziki tylko nagłośnienie w mediach. i przypomnienie się. Takie autorytety nas nie interesują.
  • ~Lis Kot Czapla
    (2019-01-11 13:47)
    Rodzina celebrycka walczy o godnosc swoich przodkow
  • ~Batko
    (2019-01-11 13:49)
    CENZOR GDZIE Wpis????????????????????? O UE dała wybór ,Odstrzał ,lub zakaz chowu Trzody Chlewnej od Wisły do Wschodniej Granicy.
  • ~Kto pompuje takie dmuchańce
    (2019-01-11 13:52)
    Niech walą do Niemiec ze swoimi celebryckimi wygłupami. Tam odstrzelili już c.a. 850 tys. dzików z powodu samego ryzyka wystąpienia ASF (bo faktycznych ognisk nie odnotowali). Może podeślemy im naszych celebryckich geniuszy? Choć nie, to mogłoby być odebrane jako akt agresji...
  • ~peregryn
    (2019-01-11 15:10)
    No to znaczy, że zaczęli się sprzeciwiać UE, która decyzję o odstrzale dzików w Polsce uznała za racjonalną i jak najbardziej popiera. A tacy byli ładni, europejscy...
  • ~DOROSŁA
    (2019-01-11 15:16)
    nagle im na dzikach zależy,a gdzie oni są jak dzieci urodzone mordują.zgarnąć te dziki i im do ogrodu dać,kiedyś też były dziki ale tyle cudowania nie było.do lasu strach iść.za mało pracy mają i głupotami się interesują,dawno mieli pilnować aby nie było ich tyle.
  • ~kle,kle
    (2019-01-11 17:12)
    Ratujcie te biedne dziki-dajcie im azyl w swoich domach
  • ~Pusty Śmiech
    (2019-01-11 17:35)
    Nic głupszego nie chodzi po ziemi niż cielębrytany
  • ~****** a nie celebryci
    (2019-01-11 17:51)
    Celebryci ? ****** ,dewianty seksualne ,zlajdaczone baby ,
  • ~cuda
    (2019-01-11 18:12)
    Potrzeba knura ?
  • ~jula
    (2019-01-11 18:12)
    Ludzie przecież głupoty wypisujecie.Miejcie serce i sumienie. Rolnicy zawsze mają mało, kto będzie jadł mięso ***** coraz więcej ludzi nie je mięsa.Ile mięsa jest marnotrawionego, zawalone sklepy... po co tyle. Wystarczy zobaczyć na działy z mięsem. W jakich warunkach prowadzi się hodowle !!! jaka męczarnia dla zwierząt. Dziki są częścią naszej przyrody. Ludzie to katy!!
  • ~Dorian Gray
    (2019-01-11 20:53)
    Dlaczego tak was drażni wieprzowina? Czy dlatego, że sami jadacie koszerną wołowinę z uboju rytualnego? To niezwykle prymitywny i ohydny sposób męczenia zwierząt wyłącznie w imię waszego kulturowego uwstecznienia i zacofania. Zróbcie coś aby zatrzymać ubój rytualny.
  • ~Piotr
    (2019-01-11 20:54)
    To w końcu wirus ASF zabił te dziki, czy jest ich za dużo?!
  • ~
    (2019-01-11 20:58)
    Może byście poadoptowali po kilka dzików. Chaty macie sporawe.
  • ~Łukasz Zbożny
    (2019-01-11 21:05)
    Po niezwykle agresywnych i bojowych demonstracjach w obronie nieograniczonego prawa do aborcji na życzenie, obecne dąsy przeciwko polowaniom a w obronie małych świnek prezentują się irytująco duracko.
  • ~Radek
    (2019-01-11 21:08)
    Bezsęsowna rzeź jest w klinikach aborcyjnych. Wszyscy uwywają ręce i udają, że nie ma problemu. Krew tych niewiniątek, na ręce wasze.
  • ~kucharz
    (2019-01-11 22:44)
    A co powiecie, jeśli te dziki zostaną usunięte z lasu zgodnie zasadami uboju rytualnego, genetycznie zmodyfikowane do postaci wołowiny i przyrządzone koszernie?
  • ~DZIADEK-ALE DZIAD-PO50 LATACH PRACY-WIEK65 LAT-921 Z ZUS
    (2019-01-12 10:39)
    RUSIN PIROG CZY CHCECIE EPIDEMNI TO WEZCIE WSZYSTKIE DZIKI DO SIEBIE MACIE KASE WARUNKI I OSTRE KLY CO DAJE SIE ODCZUC.W NIEMCZECH WYBIJANO DZIKIE SWINIE BO TO JEST KONIECZNOSC.UE TEGO RZODA NIE MOZEMY SIE STAWIAC UE.TAK ZAWSZE MOWIO LUDZIE CO SO WUE JAK AGENT BONI PITERA ZA7 ZL I LEWANDOWSKI CO SPRZEDAWAJ DAWNO TEMU KRAJ A TERZ SZKALUJE NA SWOJ KRAJ NARUD.ROSATI KTO TO JEST DOMAGA SIE TEGO CZEGO NIE POWINNIEN TEZ MA ZA USZAMNI JAK DZIKI.JAK BY TO BYLO ZA PO TO BY BYLO CICHO.WTEDY WOLNO BYLO STRZELAC DO GORNIKOW Z GUMOWYCH KUL KOPAC NA ULICY PRZEZ TAJNIAKOW KAZDY MNIAL ZAMKNIETE OCZY NIC NIE WIDZE NIC NIE SLYSZE. TERAZ WIELKI SZOL JAK DZIECI CHODZILY GLODNE Z BIEDY NIKT NIE POMAGAL UDAWALI ZE NIE WIDZO ALBO MATKOM ZABIERANO DZIECI BO DOMY NADAWALY SIE DO KAPITALNEGO REMONTU.TO BYLO ZA PO PSL A WCZESNIEJ ZA SLD SDPL UP PO PSL.TAK BYLO A TERAZ PIROG RUSIN WIELKIE SZOL ZEBY ICH BYLO WIDAC I SLYCHAC TO JEST ZALOSNE I O HONORU!!!

Może zainteresować Cię też: