• ~ten łyn
    (2019-01-13 19:55)
    Zamiast polowania na dziki , trzeba zorganizować polowanie na pajace .
  • ~grom
    (2019-01-13 19:49)
    celebryty gardłują w sprawach o których jest po prostu głośno...gorsze ale ciche sprawy są pomijane przez ściankowców, ale zrobią wszystko aby o nich się pisało i wyświetlało...
  • ~PLN
    (2019-01-13 19:31)
    W Niemczech ekolodzy apelują o odstrzał. W Polsce wręcz przeciwnie. Odpowiedź jest jedna, tam już poszła pod stołem walizka z pieniędzmi jako załącznik więc już się nie sprzeciwiają, a u nas jeszcze załącznik nie został wysłany. Tak działają ekolodzy :)
  • ~Mikaa
    (2019-01-13 19:25)
    Wszyscy ci "obrońcy" mieszkają na strzeżonych osiedlach i w centrum miasta. Gdyby ich kilkuletnie dziecko spotkało się z takim dzikiem na podwórku to inaczej by gadali. Gdyby stracili przez ASF środki do życia to inaczej by gadali. Łatwo jest się bawić w celebrytów. To nic nie kosztuje. Zawsze można się trochę powydurniać na fejsbuku.
  • ~Loli
    (2019-01-13 19:20)
    Jak widzę ten skład to sam nabieram ochoty na odstrzelenie jakiegoś dzika.
  • ~Rudy
    (2019-01-13 05:05)
    Protesty w sprawie dzików he he he. Gdzie ich moralność w sprawach aborcji? Wtedy kwiczą o prawo do zabijania! Ta podwójna normalność tych ludzi...
  • ~??
    (2019-01-12 23:00)
    jude-źeleodbyci?
  • ~Lelum polelum.
    (2019-01-12 20:47)
    Organizowanie masowego wybijania dzików to pijarowska zagrywka dobrej zmiany adresowana do elektoratu wiejskiego. Wiadomo, że pomór **** jest dotkliwy ddla hodowców. Padają oskarżenia, że dobra zmiana nic z tym nie robi. Wobec tego rząd chwycił się tego chwytnego politycznie rozwiązania, żeby pokazać hucznie, że coś robi. Miejsce wybitych dzików zajmą dziki, które przywędrują na opuszczony teren z zagranicy i nie wiadomo, czy nie przyniosą więcej wirusów niż jest w tym momencie.
  • ~popeje
    (2019-01-12 19:26)
    Hola, hola! jakie to celebryty? W czym celebryty? Ten łysy to tancerz i .....ł a ta reszta to kto? I sprzeciwiają się instrukcji Unijnej?. W Niemczech był godzinny reportaż o braku reakcji z polskiej strony na apel o odstrzelenia bo przez granicę przechodzą pola niszczą! Więc gdzie tu logika? Celebryty były zawsze za unią a teraz już nie?
  • ~Huli
    (2019-01-12 18:16)
    Oni mają fanów? kompletna patologia jak się patrzy. Gdzie byli kiedy ich dziki się zarażały itp.
  • ~Artek
    (2019-01-12 14:50)
    Celebryci dzieci nie zabijają. U kaśdej z nich dochodzi do poronienia. Może dzikom też będziemy takie dabletki wczesnoporonne podawać. Czy wtedy będzie wszystko ok ?
  • ~viktor
    (2019-01-12 13:07)
    Z chlewu wyszedles chlew reprezentujesz
  • ~DZIADEK-ALE DZIAD-PO50 LATACH PRACY-WIEK65 LAT-921 Z ZUS
    (2019-01-12 10:39)
    RUSIN PIROG CZY CHCECIE EPIDEMNI TO WEZCIE WSZYSTKIE DZIKI DO SIEBIE MACIE KASE WARUNKI I OSTRE KLY CO DAJE SIE ODCZUC.W NIEMCZECH WYBIJANO DZIKIE SWINIE BO TO JEST KONIECZNOSC.UE TEGO RZODA NIE MOZEMY SIE STAWIAC UE.TAK ZAWSZE MOWIO LUDZIE CO SO WUE JAK AGENT BONI PITERA ZA7 ZL I LEWANDOWSKI CO SPRZEDAWAJ DAWNO TEMU KRAJ A TERZ SZKALUJE NA SWOJ KRAJ NARUD.ROSATI KTO TO JEST DOMAGA SIE TEGO CZEGO NIE POWINNIEN TEZ MA ZA USZAMNI JAK DZIKI.JAK BY TO BYLO ZA PO TO BY BYLO CICHO.WTEDY WOLNO BYLO STRZELAC DO GORNIKOW Z GUMOWYCH KUL KOPAC NA ULICY PRZEZ TAJNIAKOW KAZDY MNIAL ZAMKNIETE OCZY NIC NIE WIDZE NIC NIE SLYSZE. TERAZ WIELKI SZOL JAK DZIECI CHODZILY GLODNE Z BIEDY NIKT NIE POMAGAL UDAWALI ZE NIE WIDZO ALBO MATKOM ZABIERANO DZIECI BO DOMY NADAWALY SIE DO KAPITALNEGO REMONTU.TO BYLO ZA PO PSL A WCZESNIEJ ZA SLD SDPL UP PO PSL.TAK BYLO A TERAZ PIROG RUSIN WIELKIE SZOL ZEBY ICH BYLO WIDAC I SLYCHAC TO JEST ZALOSNE I O HONORU!!!
  • ~kucharz
    (2019-01-11 22:44)
    A co powiecie, jeśli te dziki zostaną usunięte z lasu zgodnie zasadami uboju rytualnego, genetycznie zmodyfikowane do postaci wołowiny i przyrządzone koszernie?
  • ~Radek
    (2019-01-11 21:08)
    Bezsęsowna rzeź jest w klinikach aborcyjnych. Wszyscy uwywają ręce i udają, że nie ma problemu. Krew tych niewiniątek, na ręce wasze.
  • ~Łukasz Zbożny
    (2019-01-11 21:05)
    Po niezwykle agresywnych i bojowych demonstracjach w obronie nieograniczonego prawa do aborcji na życzenie, obecne dąsy przeciwko polowaniom a w obronie małych świnek prezentują się irytująco duracko.
  • ~
    (2019-01-11 20:58)
    Może byście poadoptowali po kilka dzików. Chaty macie sporawe.
  • ~Piotr
    (2019-01-11 20:54)
    To w końcu wirus ASF zabił te dziki, czy jest ich za dużo?!
  • ~Dorian Gray
    (2019-01-11 20:53)
    Dlaczego tak was drażni wieprzowina? Czy dlatego, że sami jadacie koszerną wołowinę z uboju rytualnego? To niezwykle prymitywny i ohydny sposób męczenia zwierząt wyłącznie w imię waszego kulturowego uwstecznienia i zacofania. Zróbcie coś aby zatrzymać ubój rytualny.
  • ~jula
    (2019-01-11 18:12)
    Ludzie przecież głupoty wypisujecie.Miejcie serce i sumienie. Rolnicy zawsze mają mało, kto będzie jadł mięso ***** coraz więcej ludzi nie je mięsa.Ile mięsa jest marnotrawionego, zawalone sklepy... po co tyle. Wystarczy zobaczyć na działy z mięsem. W jakich warunkach prowadzi się hodowle !!! jaka męczarnia dla zwierząt. Dziki są częścią naszej przyrody. Ludzie to katy!!

Może zainteresować Cię też: