• ~Włodek
    (2019-01-07 19:08)
    Doda lepsza ! Ma szersze wargi i sam otwór gębowy jest większy a wiadomo, że to się w życiu przydaje, jak się ...... daje. Cycki bardziej sterczące choć zauważa się o 10 % więcej sylikonowych wkładek.
  • ~nhty
    (2019-01-07 16:28)
    Doda bez dwóch zdań, super kostium,Rozenek było zimno bo ubrała sweter, mogła sciagnać te sznurowadła robiace za majty, tylko puste pustaki my sla ze jak ubierą normalne majtki to bedzie mniej nagi
  • ~krzysztof
    (2019-01-07 22:56)
    doda mlodsza ladniejsza szparka leprza nie rodzila jeszcze
  • ~Kji
    (2019-01-08 10:18)
    Jedna i druga popelina zero kultury.
  • ~Ałtorytet
    (2019-01-07 22:43)
    jakby pokazały hemoroidy albo wargi sromowe mniejsze to by było co porównywać a tak to takie same
  • ~chłop
    (2019-01-07 20:53)
    ani jedna,niestety..
  • ~EURYPIDES
    (2019-01-08 17:03)
    obie głupie.koniec tematu.Doda choć młodsza a ta druga STARA RURA KOŁO 50 TKI
  • ~AutoManiak
    (2019-01-07 19:20)
    Brałbym obie. Naraz...
  • ~Anna
    (2019-01-09 16:48)
    Pamaietajcie ze rozenek urodzila dwojke dzieci
  • ~Madziarka
    (2019-01-18 15:10)
    Boże.. Ile tu wulgaryzmów, chamstwa, prostactwa i jadu w tych Waszych komentarzach.. I do tego mnóstwo błędów ortograficznych.. Aż żal czytać.. Ja jestem kobietą. Mam 38 lat, więc przekrój wiekowy między jedną, a drugą.. I uważam, że obie Panie są zgrabne. Jednak przychylam się w stronę p. Małgosi jeśli chodzi o figurę..Natomiast charakter Dody jest mi zdecydowanie bliższy. Pozdrawiam obie Panie i życzę wielu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.
  • ~Gregor Dordmund
    (2019-01-09 02:01)
    rodzynek ma większą dpue a doda ciepe
  • ~koneser
    (2019-01-09 02:06)
    Takich bab jak one są na świecie tysiące.
  • ~xyz
    (2019-01-15 09:43)
    a kiedy Pawłowicz?
  • ~naga
    (2019-01-09 09:50)
    Ja schudłam stosując tabletki figurena na odchudzanie. Schudłam 12kg. Na początku ciężko było mi się przekonać do tego typu środków, jednak po namowach zamówiłam i dzisiaj jestem na prawdę bardzo zadowolona z efektów jakie osiągnęłam.
  • ~Weronika
    (2019-01-10 13:20)
    Świetnie odchudzanie wspomaga preparat figurena, którego bogaty skład po prostu zabija tluszcz. Sama się pozytywnie zaskoczyłam bo miałam powiedzmy duże uprzedzenie do tego typu preparatów
  • ~nie ma lepszej ,gorszej