• ~Madziarka
    (2019-01-18 15:10)
    Boże.. Ile tu wulgaryzmów, chamstwa, prostactwa i jadu w tych Waszych komentarzach.. I do tego mnóstwo błędów ortograficznych.. Aż żal czytać.. Ja jestem kobietą. Mam 38 lat, więc przekrój wiekowy między jedną, a drugą.. I uważam, że obie Panie są zgrabne. Jednak przychylam się w stronę p. Małgosi jeśli chodzi o figurę..Natomiast charakter Dody jest mi zdecydowanie bliższy. Pozdrawiam obie Panie i życzę wielu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.
  • ~sara
    (2019-01-15 21:38)
    Ladne obydwie, do czasu.... zegar bije dla kazdego, dajcie kazdemu robic po swojemu
  • ~xyz
    (2019-01-15 09:43)
    a kiedy Pawłowicz?
  • ~nie ma lepszej ,gorszej
    (2019-01-12 15:04)
    Obie ladne i "pod kozik"
  • ~Weronika
    (2019-01-10 13:20)
    Świetnie odchudzanie wspomaga preparat figurena, którego bogaty skład po prostu zabija tluszcz. Sama się pozytywnie zaskoczyłam bo miałam powiedzmy duże uprzedzenie do tego typu preparatów
  • ~Anna
    (2019-01-09 16:48)
    Pamaietajcie ze rozenek urodzila dwojke dzieci
  • ~naga
    (2019-01-09 09:50)
    Ja schudłam stosując tabletki figurena na odchudzanie. Schudłam 12kg. Na początku ciężko było mi się przekonać do tego typu środków, jednak po namowach zamówiłam i dzisiaj jestem na prawdę bardzo zadowolona z efektów jakie osiągnęłam.
  • ~koneser
    (2019-01-09 02:06)
    Takich bab jak one są na świecie tysiące.
  • ~Gregor Dordmund
    (2019-01-09 02:01)
    rodzynek ma większą dpue a doda ciepe
  • ~Marianna z Człuchowa
    (2019-01-09 01:59)
    zapytajce majdana ktura lepsza ale doda na bank ciasniejsza i na bank daje w kanal bo to trendy
  • ~EURYPIDES
    (2019-01-08 17:03)
    obie głupie.koniec tematu.Doda choć młodsza a ta druga STARA RURA KOŁO 50 TKI
  • ~Kji
    (2019-01-08 10:18)
    Jedna i druga popelina zero kultury.
  • ~krzysztof
    (2019-01-07 22:56)
    doda mlodsza ladniejsza szparka leprza nie rodzila jeszcze
  • ~Ałtorytet
    (2019-01-07 22:43)
    jakby pokazały hemoroidy albo wargi sromowe mniejsze to by było co porównywać a tak to takie same
  • ~chłop
    (2019-01-07 20:53)
    ani jedna,niestety..
  • ~AutoManiak
    (2019-01-07 19:20)
    Brałbym obie. Naraz...
  • ~Włodek
    (2019-01-07 19:08)
    Doda lepsza ! Ma szersze wargi i sam otwór gębowy jest większy a wiadomo, że to się w życiu przydaje, jak się ...... daje. Cycki bardziej sterczące choć zauważa się o 10 % więcej sylikonowych wkładek.
  • ~nhty
    (2019-01-07 16:28)
    Doda bez dwóch zdań, super kostium,Rozenek było zimno bo ubrała sweter, mogła sciagnać te sznurowadła robiace za majty, tylko puste pustaki my sla ze jak ubierą normalne majtki to bedzie mniej nagi

Może zainteresować Cię też: