• ~to jakieś kpiny.
  (2019-01-01 10:27)
  Mam pytanie ? Jakim prawem te miernoty aktorskie dochodzą do takich pieniędzy.? Czy to czasem nie bawią się z naszych podatków.Kto im płaci ?....czy a starość znowu będą żebrać o emerytury.
 • ~lolitka
  (2019-01-01 12:20)
  Znowu ta rozbieralska Rozenek. To otłuszczone cielsko z wielkimi implantami wystawia w sieci. A ludek się podnieca. I ten tekścik, kochani, kocham was. Ma was gdzieś , głupi ludku.Dostaje od was kasę, to wam wciska kit, manipuluje wami. Jak z tą ciążą wkładając sobie poduchę pod ubranie.Ona jest bezpłodna i wieku menopauzalnym, jajeczek już nie ma.
 • ~lolitka
  (2019-01-02 10:50)
  Rozenkowa latami była brzydka. Po wielu tuningach jest normalna, jak tysiące kobiet. Ale dla niej to wielki przeskok, dlatego wystawia swoje ciało na widowisko publiczne. Zarabia na rozbieraniu się w sieci. To jak prostytu owanie się.
 • ~lolitka
  (2019-01-02 10:47)
  Ciagle ta mocno tuningowana Rozenkowa. Ten c yc XXXL. Nawet ubranek nie może sobie dopiąć, tak wielkie te implanty. Ona reklamuje pakowanie sobie w ciało chemii, implantów. Latami była brzydka,maszkara, po tuningu wygląda normalnie, ma teraz parcie na szkło. Obija jej , nie czuje umiaru, co wolno starzejącej się kobiecie a czego nie wolno.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.