• ~Nie potępiam.
    (2018-12-31 19:18)
    Taki rodzaj spons..gu. Stary użyje na koniec a młoda zobaczy trochę świata, powącha luksusu, na który normalnie nie byłoby ją stać
  • ~Zawada
    (2018-12-31 17:40)
    Tata z córką... Taki stary, to powinien wiedzieć, że jednak pewne rzeczy nie przystoją. Po prostu takie związki wyglądają komicznie. A z resztą za rok i tak będzie po ich wspaniałej szczerej miłości. Osobiście leję z takich podstarzałych modnisiów.
  • ~zin
    (2018-12-31 23:38)
    rozum kobiet jest niezbadany trudno zrozumiec te istoty
  • ~mosiek z garbatym napletkiem
    (2018-12-31 23:02)
    Panie Marek a co ona taka zapadnieta?
  • ~Sebastian
    (2018-12-31 19:51)
    Jego poprzednia popełniła samobójstwo , bo skakał na boki. Powinien przystopować z amorami stary ramol i dać biedakom młodszym szanse na podryw.
  • ~Hela
    (2018-12-31 21:58)
    Ten związek to tylko Ich sprawą jest. Jak Im dobrze nic nikomu do tego.
  • ~Realista
    (2018-12-31 19:25)
    Nie, tu nie chodzi o pieniądze ;)
  • ~matylda
    (2019-01-01 18:08)
    Faceci to jednak gatunek myślący jedną częścią ciała i tylko dzisiaj a młode dziewczyny mają okazję zwiedzić świat, poczuć ojcowskie uczucia. Jak to nazwać? Mam znajomych gdzie różnica wieku wynosi 18 lat. On jest schorowanych dziadkiem 80 letnim Ona 58 letnią sfrustrowaną panią tuż przed emeryturą biegającą pomiędzy pracą a lekarzami z powodu męża. 30 lat temu też szaleli bo byli zdrowi ,majętni i bez zobowiązań.Dzisiaj jeden drugiego nie potrafi zrozumieć bo ich potrzeby diametralnie różnią się.
  • ~111
    (2019-01-02 15:34)
    Na jakiego Sylwestra skoro wylądował 31 grudnia o.6.47 w Warszawie
  • ~Rika21
    (2019-02-07 16:20)
    Kurcze, ja rozumiem chce być szczęśliwy, niech jest.. W Kryminalnych był baaardzo przystojny, jak lep na baby.. Ale naprawdę z tą młoda laska to przegięcie -. -. P. Marku co się z Panem stało? Męskie ego, czy duże pieniądze i sława Panu tak w głowie zawróciła?? :/