• ~rysiek
  (2017-03-09 12:30)
  To sa spadajace na dnogwiazdy Szkoda cos pisac na ich temat .
 • ~max..
  (2017-03-09 14:30)
  smiecie nie gwiazdy....wstyd..
 • ~SIARA
  (2017-03-09 20:50)
  ELYTA DEGENERATÓW i wszystko jasne
 • ~byly wyborca PO
  (2017-03-10 01:16)
  To maly czerwony margines społeczny. Te same twarze co na PUCZU 16 grudnia pod sejmem, potem będą przeciw edukacji , przeciw sluzbie zdrowia itd. Staja w jednym szeregu z SBekami z KODu.
 • ~astronom
  (2017-03-10 00:34)
  Czy czarne dziury to też Gwiazdy?
 • ~szerymet
  (2017-03-09 14:17)
  CI WSZYSCY CO NA TEN STRAJK PUJDATO SAM SESXS TYLKO OJEDNYM MYSLO PROZNIAKI DO KAMINIOLOMOW ICH.
 • ~prawy
  (2017-03-10 20:47)
  katalog zboczeń
 • ~gda
  (2017-03-11 14:56)
  Ochyda.
 • ~gorc
  (2017-03-10 02:02)
  Jak od początku objęcia rządu przez aktualnych rządzących - nic nie zmieniło sie u tych , którzy sami chcieli "rządzić i dzielić" - tylko dla siebie i swoich. Opozycja - PO - Nowoczesna atakowała i atakuje tych, którzy pracują dla obywateli Polski, którzy Polskę wyprowadzają z zapaści, ktorzy Polsce przywracaja należne jej miejsce wsród innych członków Unii Europejskiej - tylko że coraz bardziej obrzydliwie, coraz bardziej haniebnie i z przekroczeniem wszelkich granic ludzkiego zachowania. W tym pomagają im inni zagubieni i nie radzący sobie ze swoim życiem, także tacy, którzy "zapisali się" pod płachtą KOD-ów i innych żenująco odrażających grupek, ogłupiałych i ogłupiających swoją nienawiścią do drugiego człowieka, w tym do własnych dzieci, o których życiu chcą sami decydować - czy je zabić , czy łaskawie pozwolić, żeby żyły. I także „zagranica” pomaga im, gdyż oni właśnie wciągnęli do walki przeciwko Polsce i jej obywatelom tych „z za granicy”- ci mają przecież swoje interesy tu w Polsce i profity, które im się nieco kurczą. Czasami dołączają do nich jacyś pogubieni "aktorzy" i inni byli "artyści", którzy za wszelką cenę staraja sie o to, aby jeszcze o nich chociaż raz usłyszano. WIĘC NIC NOWEGO U OPOZYCJI I ICH POMOCNIKÓW. BĘDĄ ATAKOWAĆ CAŁY CZAS - ZA WSZYSTKO I O WSZYSTKO DLATEGO , ŻE TO NIE ONI RZĄDZĄ. TRZEBA TYLKO O TYM PAMIĘTAĆ, NIE DAĆ SIE SPROWOKOWAC I DALEJ PRACOWAC, ROBIĆ TO , CO - OBIEKTYWNIE - SŁUSZNE I PRAWIDŁOWE DLA WSZYSTKICH , A NIE TYLKO DLA WYBRANEJ GRUPY - KASTY. OCZYWIŚCIE, TRZEBA SIE BRONIĆ PRZED TYMI ZŁYMI ATAKAMI, A TAKŻE KARAĆ TYCH ZŁYCH - ZA ICH ZŁE POSTĘPOWANIE! TRUDNO JEST PRACOWAC W WARUNKACH CIĄGŁYCH ZŁYCH ATAKÓW OPOZYCJI, ALE AKTUALNY RZĄD JEST SILNY, PRACOWITY I Z ZASADAMI. I ZA TO MU CHWAŁA I PODZIĘKOWANIE. A POLAKÓW, OBYWATELI MYŚLĄCYCH I POSTĘPUJĄCYCH W SPOSÓB PRAWY, PRACOWITYCH I CENIĄCYCH POZYTYWNE WARTOŚCI JEST ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ. I TO ONI OCENIAJĄ I BĘDĄ OCENIAĆ TEN RZĄD I JEGO PRAC OBYWATELI.
 • ~drzwi od stodoły
  (2017-03-09 18:42)
  Mosze Szczuj, będziesz dalej tak głupiał, to przekpisz następne małżeństwo i następna kobieta cię zostawi. Skup się na tym, co istotne, bo rozmieniasz całe życie na miotanie się od głupoty do głupoty, a istotę zatracasz.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.