• ~ana
    (2017-03-09 09:03)
    Straciłam resztki szacunku do "gwiazd" ze zdjęć, akurat im źle nie jest, kiedyś lubiłam Ostaszewską i Cielecką, no niestety teraz muszę bardzo się skupić aby nie myśleć o tym co one robią jak oglądam je w filmach. Nie życzę sobie by ktoś taki WALCZYŁ o moje prawa. Przecież, jak ktoś nie chce to nie chodzi do kościoła, nie posyła dzieci na religię, jak ktoś chce to się zabezpiecza aby potem nie zabijać dziecka nienarodzonego, wiele postulatów jest po prostu śmieszna i naciągana, ja żyję tak jak chcę. Tak sobie myślę, że prawdziwe kobiety pozostały w domach lub poszły do pracy ubrane na kolorowo, z uśmiechem na twarzy. Serdecznie pozdrawiam wszystkie Panie :-)
  • ~buu
    (2017-03-08 23:04)
    p.cielecka o co walczy? ma absolutna wolnosc, ktorej nikt jej nie zakluci zadne dziecko, bo za stara zeby je miec a nawet gdyby , to je wyabortuje zgodnie z gloszonymi haslami celebrytka z pierwszych stron gazet, singielka, wiec zaden fallusoosoba nie bedzie wyzywal na niej swojej przemocy, to o co chodzi wtym cyrku bab, glownie starych albo mlodszych ale wygladajacych na zgorzkniale?
  • ~gabi
    (2017-03-08 07:31)
    Cały czas te same twarze, ta sama śmietanka towarzyska. Nie utożsamiam się z nimi - to ludzie ideałów lewicowych, którzy bardziej aniżeli ludzkie życie cenią życie drzew i krzewów.
  • ~Zosia
    (2017-03-08 00:29)
    Szaraki.
  • ~Elka
    (2017-03-07 22:39)
    A Majewski jest Kobieta???hi, tak jak Kopernik, hi
  • ~darek
    (2017-03-07 19:20)
    oczywiscie znowu majewski, a jakze
  • ~Autor
    (2017-03-07 12:28)
    Walczcie kobiety , popieram sprawiedliwość . Ale chciałbym zauważyć że każdy tak ma jak sobie pozwala.Raczej w 80 procentach to jesteście ślepe zwalając to na miłość że jest ślepa. A w pozostałych 20 procentach to potraficie się pogodzić ze swoim losem. A tak naprawdę historia świata oparta jest na waszej historii i waszym niezadowoleniu . Można nazwać to niegodnie histeria ludzkości.
  • ~Tolerancja
    (2017-03-07 12:00)
    no tak PiS podzielił Polaków że każdy ma swoje gwiazdy rządzą wszystkim teraz chcą rządzić wszystkimi jest tylko jedna prawda -prawda PiSu jak nam szarzeje społeczeństwo smutne że nie lubimy myśleć i wyciągać wniosków
  • ~marks_
    (2017-03-07 11:07)
    i wypowiedziało się pisbarachło. wyrzygali jad i frustrację, że są nieudacznikami życiowymi i poszli po zasiłek.
  • ~rencista
    (2017-03-07 09:36)
    JAKIE GWIAZDY ???? ,większość z nich to pseudo aktorzyny.
  • ~Ala
    (2017-03-07 09:23)
    Majewski wiedziałam, że z ciebie żaden facet!
  • ~bul nie dowytrzymania
    (2017-03-06 19:45)
    Co z czlowieka moze zrobic pieniadz i zludna POpularnosc!
  • ~NIEemancypant(?)
    (2017-03-06 15:08)
    BRAWO emancypantki i (emancypanci !?) jak już tu u nas wywalczycie ,,swoje równouprawnienie " to proponuję (w imię solidarności międzynarodowej) pomóc swoim rówieśniczkom w krajach islamskich np w Arabii Saudyjskiej ! POwodzenia !!!
  • ~ela
    (2017-03-06 12:07)
    Jestem kobietą i proszę nie wycierać sobie mną gęby,bo nie życzę sobie ,żeby ktokolwiek się ze mną solidaryzował. Mam dość,żeby ktoś pod maską solidaryzowania się z kobietami,tak naprawdę walczył o własne przywileje.Kobiety ciężkiej pracy nie pozwolą sobie pseudo gwiazdom na oszukiwanie ich,mamy swój rozum i widzimy o co walczycie.
  • ~Renatka
    (2017-03-06 12:00)
    Kiedyś szanowana Jande. Jak się przyzwyczaiła do PObierania naszej kasy to jest czarownica
  • ~Złodziejska POlska