• ~a
    (2017-07-18 07:47)
    Wedlug Dziennika P Mlynarska jest gwiazda.Co za kompromitacja!
  • ~gadojan
    (2017-06-10 14:59)
    Dla kogo?
  • ~mysol
    (2017-05-20 18:14)
    zazdrosna jest 4 chlop miała i bylio za malo wstyd ale zazdrosci Francuza
  • ~DZIADEK-64LATA-STAZ49 LAT-WARUNKI SZKODLIWE-16 LAT
    (2017-03-06 11:43)
    NIE POKAZALISCIE PRAWDA W OCZY KOLE ALE OD LAT KILKU NASU TO NIE JEST SZKOLA TYLKO BAL PRZEBIERANCOW BRONIARZA.JAK MOZNA BRONIARZ TAK ZBESZCZESCIC SZKOLE A TERAZ WYCHODZIC Z KODEM SMRODEM I MAZGULO.TRZEBA CIE PRZEBADAC BO TY CHORY JESTES ZADLUGO PO GODZINACH SIEDZISZ.A TERAZ CI SIE OPLACA.DOPOKI SZKOLA NIE ZMIENI UCZNIOW A TY W TYM NIE POMORZESZ I RODZICE TO BEDZIE KASZANA.
  • ~Adaśko
    (2017-02-11 17:45)
    Jakie gwiazdy to ściery !!!
  • ~nika
    (2017-01-26 14:13)
    jakkolwiek czasem dla rozrywki lubię poczytać, co te panie wypisują, nie zmienia to faktu, że bredzą od rzeczy, a cechą która je niewątpliwie łączy jest HISTERIA. Histeryczki są lansowane jako głos kobiet. Ale to nie jest prawdziwy głos.
  • ~autor nieznany
    (2017-01-23 17:56)
    fajny dowcip
  • ~piopio
    (2017-01-09 17:20)
    Zgoda,miały zawsze coś do powiedzenia ,ale czy ich głos się liczył?
  • ~cunk
    (2017-01-06 11:59)
    Nie miały nic do powiedzenia a gadały!
  • ~zoolog
    (2017-01-03 19:43)
    Gwizdy zablysly brakiem mozgu i to intensywnie - okazuje sie ze bez mozgu tez mozna zyc
  • ~pisarz
    (2017-01-01 17:25)
    Ich głos się liczył ? Nie wiem dla kogo ,może dla Sobańdy ale nie dla ogółu społeczeństwa. Przecież to miernoty zamknięte w swoim światku ,nie wychodzące poza jego granice.
  • ~oppaaa
    (2016-12-30 10:21)
    co to za portal , widać kto sponsoruje te wypociny, hahahahaha
  • ~katar
    (2016-12-29 18:16)
    kon sie smieje
  • ~kol
    (2016-12-28 20:41)
    To byly "gwiazdy" POmyslnosci i wiary w POwrot do POlityki Tuska i Komoruska,germanca i WSIoka!
  • ~Leo
    (2016-12-28 20:10)
    Jaja sobie robicie, karwasz-twarz....:) ...Ani gwiazdy, ani nic do powiedzenia..:)
  • ~Sru
    (2016-12-28 17:32)
    Ich głos się liczył,a kto zaliczył,bo ja nie wiem nic na ten temat ?
  • ~lola
    (2016-12-28 17:11)
    Ale gwiazdy, nie Robcie jaj,, na zachodzie nawet pod latarnia nic by nie zarobily, moga tylko w polsce, Bo sa po Lini i na bazie
  • ~FIC
    (2016-12-28 03:00)
    Jakie gwiazdy? rozum odjelo wam, gwiazda ma Charakter, Intelekt i jasno swieci a nie w poltyke sie bawi i glupoty pleci. Kunszt dla niej wazny nie mamony uroki dla, ktorej sie sprzeda i narod podtopi.
  • ~she
    (2016-12-28 01:52)
    Gwiazdy, czego? Cha cha cha cha cha
  • ~Jurand-juści
    (2016-12-28 00:07)
    Janda tuż po "Przesłuchaniu".... a pozostałe.. z tymi nie grałem zbójnickiego! Jakieś przestraszone... . Od rachunkowości Petru ... czy po wizycie u doktor Ewy z łopatką od "Pędzącego królika"?

Może zainteresować Cię też: