• ~jan
    (2017-01-17 14:21)
    Pan Maciej jest bardzo dobrym i zdolnym aktorem. To prawdziwy profesjonalista. Niektóre komentarze na Jego temat są żałosne i żenujące.Chyba piszą je ludzie którzy mają problemy sami z sobą.
  • ~Cezar.
    (2016-12-13 11:15)
    to szczury dalej są w Polsce i nawet się rozmnażają i są zadowolone,a ja myślałem, że po zwycięstwie PiS -u,kiedy skończyła się demokracja w naszym kraju,uciekli do Rosji,jednak pilnują swojej kaski,tutaj na miejscu.
  • ~jurek
    (2016-12-13 09:55)
    Przystojny mezczyzna, szczesliwy, ladna zona i sliczny dzidzius to wystarczy, zeby wszyscy, ktorzy tego nie maja wyszli ze swoich nor zawisci i frustracji i znowu obrzucali g.o.w.n.e.m. normalnego czlowieka. Po prostu wstyd i zenada!
  • ~sw
    (2016-12-13 09:19)
    A która to z kolei żona? Syn jakiś ryżawy, na jego miejscu takim ojcem bym się nie chwalił. Ludzie zapamiętają i obciach jak nieszczęście.
  • ~barbara
    (2016-12-13 09:18)
    Mnie sie bardzo podobalo i pokazanie Tadzika i caly spektakl prowadzony przez Tate Tadzika
  • ~belfer
    (2016-12-13 07:57)
    ten człowiek oszalał- lans za każdą cenę
  • ~Szechter
    (2016-12-13 00:09)
    Oby sie dziecko nie wdalo do ojca lub dziadka - anty Polak jeden!
  • ~Dura Lex Sed Lex
    (2016-12-12 23:25)
    Maciej Stuhr pokazal... t.zw. klejnoty rodzinne. Tyle ze nie zadal sobie pytania czy innych obchodzi jego wlasny interes.
  • ~Jam
    (2016-12-12 22:24)
    "RODZINA" - a czymże ona jest według Sztura-juniora? - Przekładańcem z rodzynkami ...? Czyżbym się mylił ...?
  • ~E tam...,,.....,..
    (2016-12-12 21:47)
    Pamiętam film Wodzirej - Falka. Wyobrażam sobie ile musiał się na wchodzić ludziom z branży do du.p...y aby dostać się na tą galę.
  • ~na tarczy
    (2016-12-12 21:28)
    Dobrze że chociaż to dziecko ocalało pod Cetynią.
  • ~Elżbieta
    (2016-12-12 19:10)
    Temu panu Szthurowi , czy jakoś tam , to już totalnie odwaliło !!! No chyba , że za ten rodzinny POKAZ zapłacono ..... Ale kogóż to OBCHODZI !!! Dziwny z niego człowiek , dziwna jego rodzina !!! A z ta pięknością żony tego pana , to już GRUBA przesada
  • ~bul
    (2016-12-12 19:02)
    Szczurku od ktorej zony i napewno twoje????
  • ~niemy
    (2016-12-12 18:15)
    nareszcie swoje...
  • ~Wert
    (2016-12-12 18:09)
    A dziecko takie durne jak tatus?
  • ~krak.
    (2016-12-12 18:07)
    Mały Tadzio jest CUDNY. Panie Macieju tak trzymać,nie słuchać różnego rodzaju idiotów i.t.p ********
  • ~Ojciec
    (2016-12-12 18:02)
    Niemowlę może i ładne czego nie można powiedzieć o matce.
  • ~bolek srubokret
    (2016-12-12 17:55)
    zwykly debil
  • ~NHB
    (2016-12-12 17:53)
    ŻONA TEGO szczura TAKA PIĘKNA ŻE AŻ TYŁEK ŚCISKA ....................
  • ~Pol
    (2016-12-12 17:19)
    Pogratulować gustu .Jeśli to jest "piękna" żona,to ja jestem rodowitym Eskimosem.Tatuś też "piękny",mniej więcej jak psie j..jca.Dzieciak jak dzieciak,patrzy ze zdziwieniem i myśli-"ale mi się kużwa rodzicielstwo trafiło".

Może zainteresować Cię też: