• ~Barbara
    (2017-04-05 08:41)
    Po artykułach w Gazetach i tych którzy się wypowiadają na temat innych Państw , możecie Państwo wywnioskować, kto urabia opinie o rządzących. Jak nie jest to Lewica to suchej nitki nie zostawią, wszyscy są nieudacznicy. Rządzenie jest tylko dobre, kiedy przy korycie są koszerni. To oni wykupują Media w każdym Państwie, gdzie się znajdują, a są wszędzie, i sieją zamęt. Odsunięci od koryta, kwiczą donośnie, jak to się źle dzieje w danym Państwie. A im chodzi o jedno o destabilizację i powrót do łask. USA rządzone przez nich przez tyle lat, w końcu uwolnił Prezydent Trump. Nie dają mu tego.
  • ~Stach
    (2017-01-25 16:29)
    Dokladnie tak jest, glupota ma wiecej fanow niz zdrowy rozsadek, zwlaszcza tutaj w internecie! Moze naprawde madrzy ludzie nie czytaja i komentuja tych bzdur tutaj. To po prostu niezdrowe, ta wieczna walka z glupota, Szkoda zdrowia!
  • ~pardons
    (2016-12-06 10:31)
    fani beyonce to faktycznie elita umyslowa tego swiata powiem tak celebryci spier do teatrow i pior i przestancie sie wymadrzac bo chu.. sie znacie na czymkolwiek zwykle blazny
  • ~Pan i Władca
    (2016-11-23 13:20)
    nic tak nie cieszy jak cierpienie pokręconego lewactwa..................:-)
  • ~ala
    (2016-11-23 09:38)
    ELYTA się wykazuje,
  • ~edekzewsi
    (2016-11-17 00:42)
    Janda przyjechala do USA z premiera sztuki o zonie Bolka.Sprzedala 3 bilety na to "epokowe dzielo" i jak niepyszna wrocila do domu.Stare dzidzie i tyle
  • ~myszka miki
    (2016-11-15 17:55)
    Jaki jest szczyt glupoty? Obywatele kraju, gdzie premierem jest pani, ktora wczesniej nie radzila sobie w gminie,prezydentem pan Maliniak, ministrem obrony czlowiek niezrownowazony psychicznie, a ministrem spraw zagranicznych facet ktory nic nie rozumie, a wszyscy oni sterowani sa przez krasnala z drugiego rzedu, krytykuja demokratyczne wybory w USA, w ktorych czlowiek z duzymi osiagnieciami wygral ze zlodziejka i klamczucha.
  • ~ZnamWas
    (2016-11-15 11:46)
    Trumpa krytykują ci, którzy do tej pory mieli granty od Clintonowej. A teraz już nie będzie źródełka dolarów za połajanki na PiS. Brawo Trump !
  • ~jasnowic
    (2016-11-14 11:43)
    Świat z niepokojem czekał na ICH opinię ... I TERAZ SIĘ ZACZNIE !!! Ludność USA wyjdzie na ulice,masowe strajki,zacznie się masowe wykupywanie towarów, ,BRAKNIE COCA COLI !!!! Hollywood przestanie kręcić lody....,tfu - FILMY! Później dołączą inne kraje,Unia Europejska wypowie wojnę handlową,zostaną wyłączone INTERNETY,FEJSBUKI I GUGOLE !!! Potem już tylko globalny kataklizm....... Cóż za nieodpowiedzialność wybitnych umysłów "TEGO KRAJU"...
  • ~.
    (2016-11-12 00:26)
    Europa Środkowa, GB, teraz USA, jeszcze tylko wybory do Parlamentu UE i naszym celebrytom zostanie poskarżyć się tylko we własnym knesecie.
  • ~Natenczs Wojski
    (2016-11-11 06:16)
    Ja zycze paniu Trumpowi by byl prezydentem pokroju Prezydenta Regana.
  • ~chlew
    (2016-11-10 14:47)
    Jakze oni POdobni do siebie genami.
  • ~bez
    (2016-11-10 08:32)
    głupota, która myśli, że głupotą nie jest - Janda, Wojewódzki, Podsiadło, cóż za dobre samopoczucie - oni myślą, że świat czeka na ich komentarz w sprawie wyborów w USA
  • ~demokrata
    (2016-11-10 08:22)
    I po co cytować te ,,CZERWONA CHOLOTE" ?
  • ~donek król cen chleba i kartofli
    (2016-11-10 01:18)
    kwiczą świnki bo koryto puste
  • ~14
    (2016-11-09 23:03)
    Doda us president
  • ~twardy ziom
    (2016-11-09 22:58)
    czy lewactwo ma dzisiaj luźne stolce ? bu ha ha ha !!!
  • ~antysnob
    (2016-11-09 22:30)
    "Głupota ma więcej fanów niż Beyonce". Mylicie się. Aż tylu fanów nawet razem wzięci nie macie.
  • ~sołtyska
    (2016-11-09 21:47)
    Holland z lesbo-córunią obiją teraz Trumpowi japę :-)))
  • ~Jon
    (2016-11-09 21:15)
    Co to za bełkot tego towarzystwa, dla nich najlepszy byłby lenin.

Może zainteresować Cię też: