• ~trw
    (2016-10-23 11:02)
    Jeszcze brzydsze mordy niż gdy są wytapetowane. Brrr!
  • ~Magi
    (2016-10-23 19:08)
    Pani Majdan-Rozenek ma przynajmniej eyeliner ...myślę że więcej. Więc ten tytuł jest nieadekwatny
  • ~Wojtek
    (2016-10-23 18:30)
    Okropnie to wygląda. Stare, turpistycznie odrażające twarze. W takich momentach człowiek dziękuje przemysłowi chemicznemu, że dostarcza narzędzi pozwalających namalować coś na tych ziemniaczanych gębach.
  • ~schronisko
    (2016-10-23 21:12)
    W domu seniorow moze by kariere zrobily.
  • ~analityk
    (2016-10-23 21:46)
    Starość nie radość.Na to się nic nie poradzi tylko problem jak się z tym pogodzić ? Nie wszystkim to się udaje.
  • ~Kenty
    (2016-10-23 14:48)
    Zbrodniarze komunistyczni uniknęli kary lub dostali wyroki w zawieszeniu za mordowanie Polaków. Kilka lat temu policjanci pomyłkowo zastrzelili młodego człowieka, a drugi po postrzale został kaleką. Mimo tego nie poszli do więzienia. A tutaj nawet gdyby Kamiński popełnił jakieś wykroczenia, to porównując powyższe przypadki i zachowując proporcje powinien dostać zawiasy. Za zabójstwo powinno się karać surowo, a nie za drobne kombinacje. Czy sędzia Łączewski uważa, że jest inaczej? Gdyby te " kombinacje" dotyczyły kogoś z PO lub SLD wyrok na pewno byłby łagodny. Dodatkowo Łączewski podniósł wyrok z porzedniej instancji, a taka praktyka często była stosowana w PRL-u, a nie w Polsce postkomunistycznej. Wygląda na to, że Łączewski nie był obiektywny w tej sprawie. Powinien zostać usunięty z zawodu za stronniczość.
  • ~tw oskar
    (2016-11-08 11:58)
    Kabotyn, jakie to gwiazdy poprostu wycieruchy i chwatit
  • ~Soros