• ~dd
    (2016-09-21 13:14)
    Co wy wypisujecie za bzdury
  • ~pardons
    (2016-09-21 14:37)
    Kazdy ktorego wrazliwosc na swiat przekracza wrazliwosc ruskiego drwala powie iz tak niedobranej pary na wiecie ciezko znalezc. Kompletnie niedopasowani i pytanie dlaczego byli razem tak dlugo, zreszta uroda Bradowej wybitnie mi nie lezy te wielkie usta i puste oczy
  • ~lemoniadowy joe
    (2016-09-21 16:44)
    Najpiekniejsza para swiata to Leszek i Danka Walesowie.
  • ~bzdury
    (2016-09-21 16:54)
    do przesady moze przecietna para
  • ~s
    (2016-09-21 19:33)
    przecież to już nie ludzie to twory hoolywod zaprojektowane do zarabiania na nich kasy. Oni w normalnym życiu by nie dali rady
  • ~ewa koby
    (2016-09-21 16:46)
    aj+bp ta para nie ma kontraktow w filmach to staraja sie o rozwod zeby zaistniec ewa koby holiwood bandzioryewa koby
  • ~milosc
    (2016-09-24 13:11)
    nie widze tu i ktoś kto mowi ze suer to nie wie co mowi to tacy smiertnicy jak każdy z nasz tylko kasa znimi jest ale nie zazdroszczę bo kara jest dla każdego za niuciwosc i zdrady.
  • ~matka
    (2016-09-24 13:44)
    on i ona sa siebie warci biarac dzieci musza o nich dbac a nie rozusta myśleli o karierze a nire o dzieciach dlatego tak się bkonczy milosc a nie nienawiść .ANI ONA I ON NIE DOROSLI DO WYCHOWANIOA DZIECI SAMI MUSIELIC DO DOROSLOWCI A NIE KASA TO GUBI WARIATOW ONA TYLE ZWIAZKOW ON TO SAMO TO TAM JUZ NIE MA MILOSCI.
  • ~starszy pan
    (2016-09-25 17:29)
    Bez przesadyzmu ! Mnie bardziej się podoba aktorka grająca rolę sułtanki KOESYM prawda ,że jest symbolem uroku i urody klasycznej ,jak z wazy greckiej !!!!
  • ~Bibilijny
    (2016-12-15 16:12)
    Film powinni nakręcić o nich wzorem innych wielkich par milosci np. Doda i trzeżwy Haider , Majdan na bani i Rozenek albo Anna Grodzka na haju i Jaroslaw Kaczynski , w roli narratora niezastąpiony Macierewicz