• ~goj niepokorny
    (2016-03-18 08:14)
    typowa Salcie z garbatym nochalem ...
  • ~Qts
    (2016-03-18 08:46)
    Tak, bardzo nas interesuje jej zaklamane zycie. Dzieci od roznych ojcow i jej szpetota. Niech publikuje na Kaczogramie lub Pisogramie a nie zasmieca internetu
  • ~iluzjonista
    (2016-03-18 08:55)
    Podobna do tej z Czestochowy,moze tak zdiecie z katolickiego chrztu,slubu koscielnego dziadka ,za co ta willa na Zoliborzu ?.
  • ~alik
    (2016-03-18 09:22)
    nosa ma jak diabeł ch...a
  • ~POmiatani przez Narod
    (2016-03-18 09:22)
    Lepiej sie prezentuje jak te Platwormiane belzebuby.
  • ~Marto, obudź się
    (2016-03-18 09:27)
    Zanim M. Kaczyńska założy konto na jakimś portalu, powinna prześledzić w prasie i nie tylko co sądzą o niej ludzie. Pokazuje jak żyje w luksusie i ma w d... innych. Kocha wujka i innych facetów namiętnie, a państwo ma korzyć bo robotników przybywa. A do tego dostanie jeszcze 5 stów od Szydło. I jak tu nie chwalić rządu. Ta kobieta, dla mnie nie ma wstydu, honoru. Jest tyle pięknych kobiet bez nabrzmiałych warg, że oglądanie Kaczyńskiej nie sprawia mi żadnej przyjemności, a wręcz przeciwnie. Po co to robi, czy ktoś może mi odpowiedzieć? Zupełne przeciwieństwo jej matki, skromnej i uczciwej w tym co robiła.
  • ~heja
    (2016-03-18 09:39)
    Kaczyńska = Kempa = Pawłowicz = Stankiewicz = Wassermanówna = ...
  • ~MXN
    (2016-03-18 09:51)
    Nie rozumiem dlaczego tak się ekscytujecie tą naiwną idiotką,która zamiast zająć się córkami próbuje zostać gwiazdą internetu, którą i tak nie zostanie. NIE MA ANI ROZUMU,ANI URODY.
  • ~kawaler
    (2016-03-18 10:11)
    To nie ten p o r t a l pani Marto . Na "tym " portalu , rzadko można kogoś znaleźć .
  • ~wyborca PIS
    (2016-03-18 10:42)
    Bardzo brzydka pani.powinna nie robić sobie zdjęć.
  • ~Janek z fabryki kaszanek
    (2016-03-18 11:13)
    Matka Boska tez byla Zydowka i Polacy ja kochaja i coroczne pielgrzymki do jej obrazu w Czestochowie urzadzaja. Marta Kaczynska, Dubieniecka czy jak jej tam, tez na milosc Polakow zasluguje i jej zdjecia nalezy potraktowac z poboznoscia, dotyczaca wybranego narodu !
  • ~Idiotka
    (2016-03-18 12:00)
    Dzienniku, szmacisz sie okropnie, zobaczylam tytul I wstretna buzke dosc. Niech ona sobie publikuje, gdzie chce I kto chce oglada. Ale w powaznej gazecie pokazywac? Dla mnie juz nie jestescie!
  • ~eu
    (2016-03-18 22:09)
    Ao szuka nowego frajera
  • ~slazak
    (2016-03-19 08:08)
    Ani rozumu ani urody, za to PIS-owski wzor moralnosci
  • ~j.24
    (2016-03-19 09:39)
    w związku z tym, że większość komentarzy "POprawnych inaczej" będzie krytyczna, złośliwa, obrzydliwa - decyzja pani Marty niewłaściwa.
  • ~selja
    (2016-03-19 18:33)
    martusiu,jestes obrzydliwa,
  • ~Igor
    (2016-03-19 21:21)
    Martusia, bogini prawicy, bo... Kobieta wątpliwej urody, która specjalizuje się w tym, że ma dzieci z innym mężczyzną niż z tym, z którym właśnie mieszka. Poza tym, celebrytka żyjąca z polisy rodziców. prawdziwy wzór do naśladowania.
  • ~polka
    (2016-03-30 14:20)
    Jestes bardzo paskudna i wiecej nie pokazuj sie bo niechce sie nam na ciebie patrzec pokazuj sie facetom moze ktorego zlapiesz
  • ~Darek