• ~W
    (2016-03-12 09:55)
    tylko idiota albo cham moze zartowac ze smierci lub cierpienia... są jednak pewne granice, kto ma klase wie o czym mowie
  • ~Krystyna z Gazowni
    (2016-03-12 12:20)
    Jak ktoś gra w takich antypolskich produkcjach jak POkłosie, to naprawdę nie ma się co dziwić, że potem przy byle okazji takie "żarty" sprzedaje.
  • ~Ryszard
    (2016-03-12 10:58)
    Nikt nie żartował z ciężko chorego Jego Ojca !
  • ~Tram
    (2016-03-12 13:41)
    Shtur anty polska gnida.Uważaj macieju jak wchodzisz do studia, żebyś kamer nie porysował rogami. I nie jedź do Starego Sącza, wąskie ulice nie zmieścisz się z rogami. Maciej cóż za płodne imię.
  • ~Limo reaktywacja
    (2016-03-12 11:58)
    Zalany mózg , jak silnik samochodowy nie do użytku... "Oj tam, oj tam" - taki żart.
  • ~jerzy
    (2016-03-12 20:02)
    Bardzo trafną opinię wydał K. Ziemiec nt. "żartów" Stuhra. ale czy ten typ ludzi zrozumie przywołaną aluzję .... ?
  • ~e-tam
    (2016-03-12 17:13)
    Nikt nie czepiałby się żartów, gdyby nie były ględzone i bredzone na gali Orłów ale np. na gali Gwiazd... Orzeł jest elementem godła Polski i zwyczajnie w obecności Orła wypada zachowywać się znacznie dostojniej. Na gali wręczania Gwiazd iluś tam ramiennych, mógłby sobie Maciek żartować nawet z niskiej wydolności cyklonu B, chyba że nikogo by to nie śmieszyło, to Maciek sam by się zamknął i zastanowił nad swoją głupotą.
  • ~Alek
    (2016-03-13 00:04)
    Jak będzie tak często jeździł do Moskwy to czeka go pomroczność jasna.
  • ~polak maly
    (2016-03-13 00:35)
    OBRZYDLIWE ze do tej LEWACKIEJ ,,HUCPY" dolaczaja nawet aktorzy.A tfu,tfu tfu.....
  • ~Andrzej M.
    (2016-03-12 18:41)
    Ziemiec jak prezenter w mundurze w 1981, Brawo!!! Zgodnie z linią partii ;)