• ~zuza
    (2018-06-07 09:47)
    Każdy powinien zgodnie z prawem odpowiadać za swoje czyny. Cała Polska już wie kim był Wałęsa. I ta akuratna i niby szlachetna i niby propolska "dobra zmiana" też wie , a zresztą cały czas wiedziała kto to jest Bolek. I co? I nic. I "swojego" nie tykają. Nie odbierają mu przywilejów i prezydenckiej emerytury. Nie stawiają go przed sądem , który mógłby go rozliczyć z jego wszawej działalności przeciwko Polsce i Przeciwko Polakom i przeciwko konkretnym ludziom , którym szkodził. Zadajcie sobie pytanie DLACZEGO?
  • ~Zdegustowana
    (2018-06-07 09:27)
    To zwykły śmieć. Po co o nim cokolwiek piszecie.
  • ~ALF
    (2016-11-23 12:09)
    JA WOLNOSC ZAWDZIĘCZAM SW.JANOWI PAWŁOWI 2 I POLSKIEMU KOSCIOŁOWI KATOLICKIEMU ,TAKIM LUDZIOM JAK BŁ,KS.JERZY POPIEŁUSZKO,JAK KARDYNAŁ WYSZYNSKI,WAŁĘSA BYŁ WREDNYM KAPUSIEM,SPRZEDAWCZYKIEM,WSTYD I HAŃBA,ZE KTOS TAKI POJAWIŁ SIĘ W POLSKIM ŻYCIU PUBLICZNYM
  • ~darek
    (2016-11-23 12:05)
    CI POLSCY CELEBRYCI I TZW.DZIENNIKARZE SĄ TYLE WARTE CO TEN BOLEK-WAŁĘSA
  • ~JON
    (2016-11-08 15:05)
    Gdyby nie Lech Wałęsa to mówiłbyś po radziecku
  • ~sekator
    (2016-10-28 11:30)
    Symbol symbolem to nie zmienia faktu że ta prymitywna jednostka nigdy nie powinna zostać prezydentem i dla większości Polaków nie jest żadnym autorytetem a ludzie którzy go bronią porostu walczą o swoje prywatne interesy bo za poprzedniej władzy żyło im się lepiej.
  • ~Kamuha
    (2016-10-24 11:46)
    "Lech Poznań" dziękuje za wsparcie.
  • ~igilan
    (2016-10-23 07:51)
    to nie afera Prezydenta Wałęsy,to afera pokreta z żoliborza,który mści się za to ,że Prezydent wywalił go na zbity pysk ze swojej kanclarii. ponieważ mściwość to jedna ze złych przypadłości pokreta ,to już od 20 lat trzyma on ten kocioł zemsty pod para i zniszczenie bohatera narodowego to jeden z najwazniejszych jego celów.po za tym przed swoja podłą śmiercią chce się zemścić na polsce i polakach. polacy przez wieki będą pamietali o nim jak o zdrajcy radziwile.
  • ~www
    (2016-10-19 03:53)
    "Na świecie Lech Wałęsa postrzegany jest jako symbol zwycięstwa nad komunizmem i zdobywca pokojowej nagrody Nobla." - to przeszłość! Ostatnio TW Bolka wypierającego się własnego nazwiska jak żaba błota już nie zapraszają na "wykłady"! Swoją drogą taki "wkład" to musi być niezły cyrk! Może dlatego go zapraszali?
  • ~BolekiLolek
    (2016-09-05 15:30)
    JESTEM TW BOLEK !!! Dziś TEŻ DONOSZĘ !!! DONIOSĘ I NA CIEBIE !!!
  • ~józek
    (2016-09-05 13:08)
    Odezwały się POkomusze ******* .
  • ~zyg
    (2016-08-16 08:24)
    U nas sie mawia: "Nim słonecko zajdzie, swój swojego znajdzie"
  • ~Kornik
    (2016-08-09 23:40)
    Nagrody Nobla nie zdobywa się lecz zostaje się jej laureatem.
  • ~antyoszust
    (2016-08-09 15:44)
    dwóch przestępców,oczywiście,że Piłsudski to super przestępca,któremu udało się,że go /jak na razie/ nie rozliczono.
  • ~antyoszust
    (2016-08-09 15:43)
    dwóch przestępców,oczywiście,że Piłsudski to super przestępca,któremu udało się,że go /jak na razie/ nie rozliczono.Bolek to debilowata szmata.
  • ~Pola
    (2016-08-09 01:06)
    Myślałam że ten jazgot się nie skończy.Dzięki Zbiniu! że przerwałeś te bluzgi
  • ~olo
    (2016-06-22 22:34)
    A kazia kuca- ze szwabska piszący się kutz zabrakło? Czy aby nie chory? Mirabelki też nie ma? Przecież to nie sezon na szczaw. Panu bronkowi się nie dziwię, aukcji na ale drogo pilnuje. Stara się opylić sokowirówkę. Nieobecny-usprawiedliwiony...cokolwiek to znaczy.
  • ~olo
    (2016-06-22 22:27)
    Bingo!....Jest!..a już się "bałem" że Hołdysa zabraknie.
  • ~zniemaczony
    (2016-06-10 10:56)
    Bolek jest małym przestępcą,którego dotknął niewart,natomiast marszałek był przestępcą wielkim,któremu się udało i do dnia dzisiejszego się udaje.Ciekawe jak długo.
  • ~Kaśka
    (2016-03-19 21:55)
    Nie wiem, czy jestem w stanie rozstrzygnąć kogo bardziej nie znoszę: Lisa czy Kuźniara?