• ~dbały
    (2016-02-06 12:32)
    Program 500+jest bardzo dobry , ale najbogatsi nie maja honoru będą drzeć po pieniądze . Ustawowo nie powinno im się należeć tylko najbardziej potrzebującym matkom
  • ~jsia
    (2016-02-06 19:39)
    wszyscy ktorzy nie glosowali na pis powinni nie brac tej kasy
  • ~Ja-Nina
    (2016-02-06 10:24)
    Najbogatsi będą pierwsi w kolejce....tylko oni to zrobią przez internet ...
  • ~x ten co zawsze
    (2016-02-06 21:21)
    Pieniądze powinny być przyznawane tylko do pewnego poziomu zarobków, np. do 5 tys.brutto na osobę w rodzinie. Powyżej już nie. Polska po prostu nie ma tyle pieniędzy. Dla mnie jest dziwne że dostanie milioner a nie dostanie samotna matka z jednym dzieckiem. Paranoja. Cała ta sprawa jest nieprzemyślana. Dużo naobiecywano a kasa państwowa pusta.
  • ~vp
    (2016-02-06 12:27)
    Panie Ziemiec jak pan wchodzisz prezesowi w odbytnicę to smaruj się pan rycyną ,bo to i gładkie i wypróżnienie łatwiejsze będzie miał ten stary człowiek.Mniej czasu spędzi na muszli ,mniej bzdur wymyśli ,jest zależność wprost proporcjonalna .
  • ~Marcel
    (2016-02-06 16:17)
    Nie mają honoru? Dziwi mnie takie stawianie sprawy. Owszem, byłoby bardzo szlachetnie ze strony ludzi zamożnych nie zgłaszać się po te pieniądze, ale jest to ich wolny wybór. Najwłaściwiej byłoby wprowadzić zawczasu limit dochodów dla mogących aplikować, a nie po fakcie nakłaniać do rezygnacji. Skoro natomiast ustawodawca uznał, że wszystkim prawo takie przysługuje, to pozostaje oczekiwać, że ogromna większość z niego skorzysta.
  • ~GAWS
    (2016-02-06 11:44)
    POlitycy nowoczesnej też w kampanii wyborczej mówili że nie będą brać dotacji dla swojej partii , dziś pierwsi stali w kolejce po kasę , taka jest prawda ............
  • ~emeryturytka gorszy sort
    (2016-02-06 15:16)
    Dzieci bogatych to też nasze dzieci
  • ~many
    (2016-02-06 11:07)
    brałbym
  • ~arimgdynia
    (2016-02-06 19:24)
    BRAĆ,BRAĆ,BRAĆ!!!!!!!