• ~nie zabijajcie nas swoją głupotą
    (2016-01-04 16:33)
    waszczykowski (pseudonim "nie zabijajcie nas") to najgłupszy minister od czasu fotygi
  • ~magda sz-n
    (2016-01-04 14:47)
    Na prawde jestescie tacy glupi ze nie potraficie zrozumiec tego typu wypowiedzi? POziom intelektualny siega dna. To z was trzeba sie smiac a nie z ministra Waszczykowskiego. Oczywiscie od razu Kuzniar na pierwszej linii, czlowiek ktory wie jak zacwaniakowac w markecie z towarem ale nie rozumie pewnych uogolnien.
  • ~antyPO
    (2016-01-04 16:27)
    czy niemiecki dziennik ma polskich czytelników za idiotów .może niemcy to kretyni którzy naprawdę nie rozumieją kontekstu o kuzniarach i innych cymbałach nie wspominając .większośc ludzi doskonale wie co minister miał na myśli ale wy wolicie manipulować wstyd
  • ~z francji
    (2016-01-04 17:38)
    Wypowiedz o rowerzystach i wegetarianach jako lewakach wzbudzi na zachodzie niedowierzanie i oslupienie !
  • ~fdd
    (2016-01-04 16:54)
    oj głupiutkie lewaki, znowu sraczka w tym tempie odwodnicie się
  • ~Maryla
    (2016-01-04 17:29)
    Czy to będzie Stokrotka czy niedorozwinięty Kuźniar, poziom dyskusji z ich strony zawsze będzie zerowy. Stokrotka nigdy nie miała intelektu oraz jakichkolwiek zdolności, choćby językowych, zaś Kuźniar to typ małomiasteczkowego chuligana, cwaniak, posiadający ten sam genotyp, co Putin.
  • ~jorry123
    (2016-01-04 17:28)
    szczujnia niemiecka widać sowicie opłaca w Polsce swoich agentów, i pożytecznych idiotów...
  • ~xxx
    (2016-01-04 18:03)
    Jarosław "Walmart" Kuźniar, czy Monika "tak...tak, jest" Olejnik - już lepszych expertów nie macie w tym der dziennik!
  • ~kodowiec
    (2016-01-04 19:51)
    O URWY PEERELU NA STANOWISKACH ,,,,NIEZAWODNI SZCZEKACZE ANTYPOLSCY NA USŁUGACH OBCYCH CAŁE ŻYCIE.!
  • ~Zając
    (2016-01-04 19:14)
    Pono na zachodzie już kupy jedzą. Czas reformować jadłospisy.
  • ~widz
    (2016-01-04 22:12)
    P.Opaprane pajacyki K.orupcje O.szustwa D.efraudacje u !!!!!!!!!!!!!!
  • ~Antygłupek
    (2016-01-04 20:03)
    Wyśmiewając się z Waszczykowskiego udowodniają tylko swój skrajny kretynizm. Waszczykowskiemu nie chodziło przecież o walkę z rowerzystami czy wegetarianami ale o pluralizm - o to, zę nie wszystko musi być od sztancy i jedynie słuszne bo tak chce europejskie lewactwo. A to lewactwo przypomina komunistyczne Chiny. Już prześladują ludzi za myślenie inaczej niż chce oficjalna kołchozowa propaganda. Tfu ale syf ta Unia. Toż to komuna bis. Nie po to walczyliśmy z komuną by wdepnąć w jeszcze większe g..no. Wyjdźmy z tego syfa jak najprędzej !!!!
  • ~Wiesio 13 bicz na POmatołki
    (2016-01-04 21:54)
    banda kretynów, czytających tylko nagłówki w Wybiórczej albo Natemat. leminżeria do kwadratu.
  • ~eda
    (2016-01-04 22:57)
    Odezwała sie babcia Olejnikowa POtomek ubeckii jeszcze przy niej ta kanalia Kuzniar.!Szmaty!!!!!!!!!
  • ~x
    (2016-01-06 10:55)
    Nie trawie pedalarzy. Do gazu gnoi
  • ~Bill
    (2016-01-04 23:48)
    Udają, że nie rozumieją dowcipnej przenośni Waszczykowskiego, czy też są tak głupi, że naprawdę jej nie pojmują? Wszystko pojmuja dosłownie - jak dzieci lub półinteligenci.
  • ~rom
    (2016-01-05 07:37)
    bełkot ,pseudo celebrytów, był i bedzie , klakierzy jedynej słusznej racji , prawdy , GENY GENY /komunistyczne /, zawsze wierni
  • ~romank
    (2016-01-05 01:53)
    kuzniar mam nadzieje ze zaplacil za rower,jeszcze nie zwraca
  • ~romank
    (2016-01-05 01:25)
    ZYCZE W NOWYM ROKU ZEBY CELEBRYCI MIELI MOZLIWOSC EMIGROWAC MAJAC BILET W DWIE STRONY.NP.KOSINIAK KAMYSZ,PETRU JAKIE MIEJSCE PRACY POTRZEBUJECIE W USA.ten co czyscil buty tuska tez jest mile widziany
  • ~miele
    (2016-01-04 17:42)
    „Poprzedni rząd realizował lewicowy program, tak jakby świat według Marksistowskiego wzorca musiał automatycznie rozwijać się tylko w jednym kierunku – nowej mieszaniny kultur i ras, świata złożonego z rowerzystów i wegetarian, którzy używają wyłącznie odnawialnych źródeł energii i walczą z wszelkimi przejawami religii. To ma niewiele wspólnego z tradycyjnymi polskimi wartościami”.