• ~Kornik
    (2016-03-30 20:39)
    Czy dyplomata powinien reprezentować jakąś konkretną ideologię? Tak samo jak Macierewiczowi często się zapomina, że nie just już posłem Macierewiczem, a ministrem Macierewiczem.
  • ~Jawor
    (2016-01-16 17:16)
    Waszczykowski to nie dyplomata tylko polityk i stąd takie ,a nie inne opinie.On się na to stanowisko absolutnie nie nadaje,bo może je pełnic tylko dyplomata i to z najwyzszej półki.Już lepsza była Fotyga-przynajmiej w tańcu.
  • ~E tam
    (2016-01-14 11:30)
    A jakie są te tradycyjne polskie wartości? Wóda , złodziejstwo i cwaniactwo?
  • ~stokrotka
    (2016-01-12 18:11)
    a Maryla jest wybitnie pozbawiona intelektu I jakichkolwiek zdolnosci skoro w ten sposob operuje jezykiem
  • ~kris
    (2016-01-09 13:42)
    Ale jesteście matoł,y rowerzyści oznacza PEDAŁY, czy to tak trudno zrozumieć.
  • ~sp
    (2016-01-07 14:08)
    Cóż on powiedział niestosowenego.Niestety, miał dużo racji "nowomoda" nie może dominować. Nie można podkporządkować się bezkrytcznie czystym trawożercom, czystym mięsożercom, przemsłowcom czy antyprzemysłoiwcom. Moda przemija a zatwrdziali wyznawcy czystych technologii(!) wycofują się po czasie.....
  • ~LuS
    (2016-01-07 04:47)
    Większości myślących wydawało się, że jednm z najgłupszych ministrów była Fotyga ale byli w błędzie. Mamy niejakiego Waszczykowskiego. Ten bije wszystkich na głowę. Skoro on sam jak stwierdził nie jest dyplomatą to co za idiota powierzył mu to stanowisko
  • ~x
    (2016-01-06 10:55)
    Nie trawie pedalarzy. Do gazu gnoi
  • ~kucharz kunta kinty
    (2016-01-05 21:29)
    Proponuje jako niezawodny wegeterianski posilek murzynsko-arabskie odchody...Smacznego! niam niam niam.
  • ~Piotr
    (2016-01-05 14:35)
    A Kuźniar to już zapomniał wspomnienia z wakacji ?!
  • ~boruta malopolski
    (2016-01-05 11:37)
    pisiackie trolle juz wstaly i hejtuja az milo :) piszcie, piszcie tylko sobie paluszkow nie poocierajcie za te judaszowe (pisowskie) srebrniki, nienawistnicy. a moze byscie sie przeniesli na wasze zaplute jadem fora w frondzie lub gazecie polskiej albo wsmieci...
  • ~hanys
    (2016-01-05 10:01)
    kuzniar-a kogo ty niedouku obchodzisz ciuliku
  • ~moher
    (2016-01-05 09:57)
    aja słuchałem wypowiedzi waszczykowskiego-była dowcoipna i prosta.kuzniar Olejnik i ten trzeci błazen też ja zrozumieli.bolą dupcie odrywane od krzesełek i ryjki od korytek.bolą oj bolą. moniko-pani z takimi złamasami?
  • ~olo
    (2016-01-05 08:54)
    W 38 milionowym narodzie nietrudno znaleźć kilku opłacanych przez czystych Aryjczyków idiotów życiowych.
  • ~rom
    (2016-01-05 07:37)
    bełkot ,pseudo celebrytów, był i bedzie , klakierzy jedynej słusznej racji , prawdy , GENY GENY /komunistyczne /, zawsze wierni
  • ~romank
    (2016-01-05 01:53)
    kuzniar mam nadzieje ze zaplacil za rower,jeszcze nie zwraca
  • ~romank
    (2016-01-05 01:25)
    ZYCZE W NOWYM ROKU ZEBY CELEBRYCI MIELI MOZLIWOSC EMIGROWAC MAJAC BILET W DWIE STRONY.NP.KOSINIAK KAMYSZ,PETRU JAKIE MIEJSCE PRACY POTRZEBUJECIE W USA.ten co czyscil buty tuska tez jest mile widziany
  • ~ccccccc
    (2016-01-05 01:21)
    sram na pis i waszczykowskiego
  • ~Bill
    (2016-01-04 23:48)
    Udają, że nie rozumieją dowcipnej przenośni Waszczykowskiego, czy też są tak głupi, że naprawdę jej nie pojmują? Wszystko pojmuja dosłownie - jak dzieci lub półinteligenci.
  • ~eda
    (2016-01-04 22:57)
    Odezwała sie babcia Olejnikowa POtomek ubeckii jeszcze przy niej ta kanalia Kuzniar.!Szmaty!!!!!!!!!