• ~Nierydzyk
    (2015-12-05 18:06)
    Wolność wyboru! Nikt nie zmusza. Ktoś, kto chce urodzić i nie może w naturalny sposób ma święte prawo domagać się od państwa pomocy. A dyrektor szpitala, który wcześniej skrobał na potegę dla zarobku, niech teraz nie rżnie głupa. Sumienie nie pozwala mu poinformować, gdzie kobieta może znależć normalnego, nienawiedzonego lekarza.
  • ~Max
    (2015-12-05 15:10)
    Nie wiem kto (co?) spłodziło Zelnika, ale "koszmarnie chory i połamany" to on sam jest, pomijając już fakt, że to wyjątkowo ohydna persona!
  • ~artek
    (2015-12-05 20:33)
    A więc dawniej miałom problem 5% kobiet teraz 50 % a przyczyna jaka bardzo prosta !! Wpierw tabletki antykoncepcyjne , Aborcja , kariera , Tabletki wczesnoporonne , i wwieku 45 lat chce mieć dziecko Ludzie i zwariowana aktorko szleńcy !
  • ~max
    (2015-12-05 19:45)
    a dlaczego nikt nie mówi nic o naprotechnologi która leczy niepłodność. A in vitro niepłodności wcale nie leczy, bo człowiek dalej jest nie płodny, tylko sztucznie zaimplikowany
  • ~liza
    (2015-12-06 02:01)
    a o co ten caly szum ,przeciez nikt nie powiedzial ze invitro jest zakazane ,tylko ze nalezy doprecyzowac przepisy ,bo to prawda ,akurat sie z tym zgadzam i ze panstwo nie bedzie za to placic w tej chwili ,bo sa wazniejsze potrzeby,nikt nie powiedzial ze ta metoda jest zakazana i ze ktos bedzie karal ludzi ktorzy sie jej poddaja ,wiec nie robcie ludziom wody z mozgu !!! swoja droga jak panstwo jest bogate to moze doplacac do tego ,ale jak jest biedne i wielu juz zyjacych ludzi w tym wiele dzieci umiera ,bo sluzba zdrowia jest slaba ,to chyba to jest logiczne ze najpierw nalezy pomagac tym co juz zyja a dopiero w nastepnej kolejce jesli sa pieniadze dokladac do takich rzeczy, kto chce niech sklada sobie kase i sobie robi nikt mu nie broni, ci co nie robia takich rzeczy moze nie chca zeby panstwo wydawalo tez ich pieniadze na takie zabiegi ,powinna byc mozliwosc dodatkowych ubezpieczen ktore by pokrywaly koszty za takie rzeczy
  • ~blu
    (2015-12-05 17:16)
    Jestem za
  • ~tu
    (2015-12-06 12:13)
    A co na to Ryszard Petru?
  • ~kalis,kwas,urban..
    (2015-12-06 13:30)
    a ten r. petru socjalistyczny przydupas pzpr i sld, niech spada razem z pulikotm i lolejnik..
  • ~ror
    (2017-01-13 20:29)
    Pani Lipowska, dziękujemy za głos rozsądku.Innym Paniom także.
  • ~bajobongo
    (2016-12-29 11:56)
    ludzie dlaczego jesteście takimi półgłówkami obrażacie wszystko i wszystkich jesteście tylko ćwierćinteligentami która potrafi tylko klikać na klawiaturze a to za mało trzeba też coś czytać