• ~To wszystko jest chore!
    (2015-11-07 10:16)
    "Aleksandra Justa zachowała się profesjonalnie i pozwoliła córce na rozmowę z macochą." Jaka macocha, skoro jej matka żyje?! To jest po prostu druga żona jej ojca, który zachował się nieodpowiedzialnie i opuścił spłodzone przez siebie liczne dzieci. Natomiast Richardson zrobi wszystko, żeby usprawiedliwić bezczelny hedonizm tej pary - słów brakuje, żeby skomentować podobną ohydę!
  • ~Jam
    (2015-11-07 12:52)
    Dzieci prawowitej żony zamachowskiego nie są i nigdy nie były dla suki moniki richardson pasierbami, a ona nie jest i nigdy nie była ich macochą. Nie dość, że ta ludzka kreatura zniszczyła małżeństwo, to zakłóca spokój zranionej rodzinie.
    Nikt i nigdy nie zbuduje szczęścia na ludzkiej krzywdzie.
  • ~Adam
    (2015-11-07 09:43)
    Nie znam większych hipokrytów niż Zbigniew Zamachowski i Monika
  • ~konstruktor
    (2015-11-07 09:48)
    I ja mam uwierzyć, że to był przypadek? Modliszki takie, jak Richardson wykorzystają każdą okazję, żeby nacisnąć na odcisk, a że angażują w todzieci , to już dna dna
  • ~ja
    (2015-11-07 09:19)
    Szkoda słów! DNO!
  • ~Genitaliusz
    (2015-11-07 11:12)
    Dwoje obłudników, źli ludzie. On porzucił rodzinę ona rozbiła rodzinę.
    Będą się smażyć w piekle w tym samym kotle.
  • ~aaa
    (2015-11-07 14:58)
    ... a i on nie błysnął gustem związując się z kobietą o aparycji manekina.
  • ~gość21
    (2015-11-07 13:14)
    Bronia powinna zostać poinstruowana jak się ma "zachować" w czasie tego wywiadu.
    Gdyby Moni najadła się wstydu, więcej nie czepiałaby sie rodziny Zamachowskiego.
    Choć może i to takiej osobie by nie przeszkodziło w ryciu ?
  • ~eee
    (2015-11-07 14:47)
    Poza wszystkim, co ta kobieta widzi w konusie Zamachowskim? Wyjątkowo nieurodziwy facet
  • ~dorcia