• ~krysia
  (2015-08-22 18:51)
  MOja mama urodziła mnie w wieku 43 lat. Niestety, żle znosiła przekwitanie, o czym dowiedziałam sie od jej młodszej o10 lat siostry, a mojej cioci. Była nerwowa, krzyczała na mnie, że sie ociągam z zapakowaniem tornistra, szarpała mnie. Bałam sie jej. Ojca widywałam rzadko, rozwiedli sie, jak miałam 2 lata. I tak było do 6 klasy, kiedy mama umarła na raka piersi. Ojcice maila juz nową żonę, i 2 letniego syna. Mną zajęła sie ciocia, miała 3 dzieci i oboje z wujkiem pracowali, nie mieli dla mnie czasu.
  ŻĄŁUJĘ ,że nie miałam normalnej młodszej mamy, pamiętam, jak mnie odprowadzała w 2 klasie , to dzieci śmiały sie, że ciągle odprowadza mnie babcia!! Pytały , kiedy zobaczą moją mamę . NIE ROZUMIAŁAM TEGO, NIE WIEDZIAŁAM, O CO IM CHODZI . Kiedys sie popłakalam, pytałam mamę czy jestem jej dzieckiem, bo koleżanka mówiła, że wzięła mnie z domu dziecka. NIGDY NIE ZAFUNDOWAŁABYM SWOJEMU DZIECKU DORASTANIA W OBECNOŚCI STARYCH RODZICÓW. Przeciez jak zdzadzą maturę, muszą opiekować sie czasem chorymi, po udarach, zawałach , rodzicami CZy to egoizm? CZy to sprytny plan , aby mieć opiekę zanim dziecko nie założy swojej rodziny??
 • ~matylda
  (2015-08-23 06:50)
  Jak ta pani chciała mieć dzieci to jej sprawa! Nie widzę powodów, abyśmy my pomagali jej finansowo. Trzeba MYŚLEĆ droga pani. To tak jak wielodzietne rodziny, w których dzieci mnożą się jak króliki, a potem są pretensje do całego świata, że ich nie stać na utrzymanie rodziny i wyciągają ręce do państwa, żeby im pomogło. Jestem ZDECYDOWANIE PRZECIW wszelkiej pomocy w takich przypadkach. Po to dano nam rozum, żeby z niego korzystać!!!
 • ~purytanin
  (2015-08-22 17:56)
  Rozsądny głos p. Gessler!
 • ~mamuśka
  (2015-08-23 12:34)
  Też mam bliźnięta, więc proszę o pomoc. Moje dzieci są gorsze, bo nie z in vitro?
 • ~Andi
  (2015-08-23 10:08)
  JEJ DUPA, JEJ MACICA I JEJ DZIECI. JAK WIADOMO DZIECI RODZIMY NA WŁASNY RACHUNEK I WŁASNE RYZYKO. A UTRZYMYWAĆ DZIECI POWINNI RODZICE A NIE CAŁE SPOŁECZEŃSTWO. ZRESZTĄ AKTORZY I CELEBRYCI MAJĄ TAKĄ KASĘ, ŻE MOGĄ POMÓC TEJ PANI BEZ PROBLEMU. A ŁUKASZEWICZ JEST BEZNADZIEJNY - PEWNIE ZOSTANIE MINISTREM KULTURY I SZTUKI !!!
 • ~Nieżyd
  (2015-08-22 18:53)
  Taka Polska jakie "Gwiazdy"
  To wstyd te baby nazywać "gwiazdami"
 • ~gosc
  (2015-08-23 16:06)
  Te " lalunie" na fotce są tak bogate że jako " ciocię bardzo bogate zdołają wspólnie wychować te maleństwa.
  Wiekowa mama nie płaciła podatków,tylko oszukiwała państwo niech nie wyciąga łapy po kasę teraz.
  Biedni ludzie płacą podatki,niosą je w zębach ,odmawiają sobie wiele rzeczy żeby być ok,a tacy jak ta mama leciwa nie płaciła a wyciąga łapę.To szczyt beszczelności!
 • ~Mariusz
  (2015-08-23 11:38)
  Ten zatłuszczony kobieton i te głupie wstawki w programie w jakim gra primabellerinę obżartuchów restauracyjnych powiedział co wiedział. Wrednota
 • ~jAŚ
  (2015-08-23 13:30)
  Pani Olejnik , a jak Pani żyje z facetem prawie w wieku Pani syna to co!!Jest to też nie najlepiej oceniane przez innych , ale to Pani sprawa OSOBISTA i nikomu nic do tego.Tak samo jest z p.SIENKIEWICZ, to jej wybor i jej sprawa, a dla dzieci najważniejszxa JEST MIŁOŚĆ MATKI!!!
 • ~,Tak jest
  (2015-08-23 11:12)
  cza jej pomóc bo to kobieta,żadne pierniczenie jest zbędne,powinniśmy się cieszyć ze 2 nowych polaków mamy...w kraju a nie w Anglii.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.