• ~łud pracujący 67
    (2015-05-02 15:11)
    10 MAJA DZIEŃ WALKI Z BULEM !!!
  • ~XzzX
    (2015-05-02 18:27)
    Kto promuje i uważa takiego idiotę za gwiazdę jak K W to musi być takim samym iidiotą jak on
  • ~rok2015
    (2015-05-02 16:47)
    KUPA wojewodzki niech POrozmawia o fladze z kukizem a POtem gdzie jom wlozy bronkowi w kupe wojewodzkiego
  • ~RICO
    (2015-05-02 12:04)
    Do SARY ! Komuna,którą pożegnaliśmy w 1989 roku nie okradła tak Polaków jak dzisiejsza komusza platforma od bytu narodowego.ZAPAMIĘTAJ,że gangreną narodową jest partia PO,którą usprawiedliwiasz i tłumaczysz wersją znaną od lat.Dla Polski zrobiłbym dużo ale nie dla tych rządzących hien politycznych,bo to tysiąc razy gorsze zwyrodnienie niż to z przed 1989 roku !
  • ~POkurcz
    (2015-05-02 16:44)
    nowe hasło wyborcze : "wszyscy zmarli głosują na Bronisława Komorowskiego"
  • ~rok2015
    (2015-05-02 16:46)
    kupo wojewudzki wcale bym sie nie zdziwil jakby ktorys z twoich programowych wielbiciel wyjol h u j a i kazal by ci POciongnonc minetke
  • ~rok2015
    (2015-05-02 16:54)
    staly obserwator juz na HAJU obcionzony jest stringami pierwszej damy ktore wcisnolo mu POd nos KOMOROWSKI
  • ~Duda I Allegro
    (2015-05-03 07:21)
    Wojewódzki musiał tak powiedzieć o Dudzie kontrakt z SYSTEMEM o którym chciał mówić Kukiz zobowiązuje strach przed utratą koryta. Po tym programie w TVN widać kto żyje z srebrniki. Deklaracji nie podpisal.Kukiz w prosty sposób pokazał nagość Wojewodzkiego.
  • ~św.NH
    (2015-05-02 13:03)
    Luz szus w Bronko bus! Majciochy ciasnochy umysłowe do piekłą!
  • ~sara
    (2015-05-02 11:20)
    Twoja opinia jest niestety bledna lub nie chcesz znac prawdy. Zapomniales ze panstwa zachodnie tzw. bogate budowaly swoja gospodarke 300 lat , nie bylo tam okresu komuny i okupacji sowieckiej grabiacej kraj. kraje zachodnie mialy plan Marshala ktore je szybko odbudowal a Polska niestety nie miala takich mozliwosci. . Nie pluj na Polske bo mowisz klamstwa ! to ze Polska ma zle struktury i nadmiar kosztow oraz urzednikow to zgoda ale nie mow ze jest realne zbudowanie po 50 latach komuny i okupacji sowieckiej w 25 lat tego co maja Niemcy czy UK od 300 lat. chocby dlatego ze w Niemczech czy UK jest ludnosci dwa razy wiecej czyli to juz im daje wyzsze dochody kraju . Najlatwiej tak jak ty uciec z kraju i powiedziec ze gdzies jest lepiej bo ci dali zarobic, bo zarobki sa inne etc.tylko zapominasz z czego to wynika i ze Polska nie miala takich mozliwosci nigdy . Jak chcesz porownac UK do Polski ? bo nie rozumiem ? czy NIemcy ? przeciez to niedorzecznosc . Jak Polska ma dogonic w 25 lat kraje ktore sa dwa razy wieksze ludnosciowo i gospodarke budowaly od 300 lat ?...chcesz poprostu wielu spraw nie widziec i powiedziec ...ze masz 11 000 i myslisz ze to cos wyjasnia !.Czyli dla ciebie wiekszosc POlakow ktora tu zyla w komunie i nie mogla wyjechac to sa jacys idioci ? mysl czlowieku !...50 lat komuny i okupacji sowieckiej grabiacej do cna Polske zniszczylo wszystko wiec nie bredz ze w 25 lat da sie tu zbudowac UK czy USA . Wiele natomiast nalezy zmienic i to prawda ale sam czynnik gospodarczy to nie takie latwe powiedzenie ze w 25 lat jest mozliwe dogonienie UK czy Niemiec ! bo wiesz ze to nie jest realne nawet w dogodnych warunkach ..Sam jestes tez przykladem osoby slabej bo skoro mowic co nalezy zmienic i jak nalezalo to robic ! mogles Polske zmieniac! Bronil ci ktos ? ale jak widac tez nic nie umiesz oprocz plucia . Urodziles sie w Polsce i czy zrobiles cos dla Polski ? jak wiesz co i jak nalezy zrobic w Polsce to dlaczego od 40 lat tego nie robisz w Polsce ? tchorz jestes ! bo nalezalo robic zmiany zeby twoim wnukom bylo lepiej w Polsce a ty jedynie o sobie myslales emigrujac wiec tak naprawde jestes cieniasem ktory uciekl .
  • ~sru
    (2015-05-03 10:31)
    Nie znoszę tego goguia Wojewódzkiego i nie wiem dlaczego.Może to nacjonalizm,rasizm,kołtunizm,brak poprawności politycznej,niechęć do jazgotu latrelka,a może coś jeszcze gorszego?
  • ~ewa koby
    (2015-05-03 00:33)
    wybieram dykiel wojewodzki i szulim na prezydentcja polakow bo obecny prezydent jest prezydentem polski bez polakow ewa koby
  • ~wiesio
    (2015-05-02 20:07)
    Brunek nie budzi już mojego zaufania. Znam go wiele lat. Wydawało mi się, że to człowiek, który pracuje w polityce nie dla kariery. Ale dzisiaj to taki typowy urzędnik, karierowicz - stwierdził na antenie TVP Jerzy Zelnik, który w tak mocnych słowach ocenił Bronisława Komorowskiego, dodając, że prezydent jest „dosyć niemrawy, stosuje dużo banalnych chwytów”.

    W programie "Po przecinku" na antenie TVP Info gośćmi byli dwaj znani aktorzy Jerzy Zelnik i Olgierd Łukaszewicz. Nie rozmawiali jednak o teatrze, a polityce. Obaj należą do komitetów poparcia głównych rywali w wyborach prezydenckich. Pierwszy poparł Andrzeja Dudę, drugi Bronisława Komorowskiego.

    Zelnik nie ukrywał krytycznej oceni kończącej się prezydentury.

    – Jestem za aktywną prezydenturą. Nie za prezydenturą, która ogłasza zgodę, ale głównie z rządem. I ogłasza bezpieczeństwo, ale głównie dla rządzących. Dla oligarchii, bo dla mnie ta demokracja w Polsce jest wątpliwa. Nie uważam naszych wyborów za wiarygodne, od pewnego czasu. Wydaje mi się, że prezydent nie może mówić, że to szaleni ludzie podważają wiarygodność wyborów. Bo trzeba być po stronie tych, którzy kontrolują tę wiarygodność – stwierdził Zelnik.

    O prezydencie Komorowskim Zelnik mówił w TVP Info, że jest „dosyć niemrawy, stosuje dużo banalnych chwytów”. – Na mnie robi wrażenie człowieka, który celebruje głównie swoją własną osobę. Po katastrofie smoleńskiej wydawało mi się, że przebiera nogami, aby jak najszybciej dowodzić. Nie budzi mojego zaufania. Znam go wiele lat. Wydawało mi się, że to człowiek, który pracuje w polityce nie dla kariery. Ale dzisiaj to taki typowy urzędnik, karierowicz – stwierdził Zelnik.

    Jak można się było spodziewać innego zdania był Łukaszewicz.
    Postanowiłem bronić Bronisława Komorowskiego, bo chcę, aby w państwie było jasno i czytelnie. Chcę zobaczyć na tym stanowisku człowieka, którego znam i jest przewidywalny - wiem, że on nie rządzi i nie konkuruje z rządem – podkreślał Olgierd Łukaszewicz.

    Wyjaśniło się - Łukasiewicz chce Komorowskiego bo chce prezydenta, który pełni tylko funkcje reprezentacyjne a nie rządzi ale Polakom jest potrzebny silny peezydent, który faktycznie zadba o ich bezpieczeństwo i lepszy byt, takim prezydentem nie był, nie jest i jak widać z jego zachowania i oceny tych, którzy go dobrze znają, nie będzie, bo nie jest w stanie być, Bronisław Komorowski.

    A jak dla nas, dla Polaków, Komorowski za drogi jest na strażnika żyrandoli.


    GNUŚNY HRABIA Z RUSKIEJ BUDY, WTOPA - KOMOROWSKI PRZYSPAWAŁ SIĘ DO PREZYDENCKIEGO FOTELA I ŻYJE SOBIE ZA NASZĄ KASĘ JAK SZEJK.

    JEST DROŻSZY OD BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ !!

    ZOBACZ ILE PŁACIMY ZA MNOŻĄCE SIĘ WTOPY, CHAMSTWO, PYCHĘ, LEKCEWAŻENIE NAS, OBCIACH NA CAŁY ŚWIAT.

    Na utrzymanie kancelarii Bronisława Komorowskiego wydajemy 475 tys. zł dziennie. Prezydent RP kosztuje więcej niż prezydent Niemiec i wiele europejskich koronowanych głów. Na co Komorowski wydaje takie pieniądze?
    Na doradcę, który mu napisał przemówienie o bigosowaniu, wygłoszone w German Marshall Fund podczas pierwszej, superważnej wizyty oficjalnej w USA?

    „Bigos to takie szczególne, specyficzne danie. Kapusta siekana i siekane mięso długotrwale gotowane” – dowiedzieli się goście prestiżowej instytucji.

    A może kasa poszła na pisanie projektów ustaw? Nie, już wiadomo, że Komorowski unikał inicjatyw ustawodawczych.
    Może więc wydajemy na to, by zatrzeć nieprzyjemne wrażenia gospodarzy po prezydenckich wizytach, jak w Japonii, gdy w parlamencie Komorowski łazi buciorami po fotelach?

    Niezależnie od stopnia miałkości i obciachu, jakie niesie ta prezydentura, sumy przejadane przez kancelarię Komorowskiego są porażające. Zwłaszcza w kontekście wypowiedzi liderów PO, że głowa państwa to jedynie strażnik żyrandola.


    W Stargardzie Szczecińskim tłum wygwizdał kandydata POWSI. Komorowskiemu puściły nerwy. Wielce obrażony znowu wrzeszczał, wygrażał pięścią i znowu było o kurach. Zapomniał jaśnie wielmożny hrabia z ruskiej budy, co sam przed laty wymyślał i plótł pod adresem urzędującego wówczas prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, prof. Lecha Kaczyńskiego.


    Kandydat Platformy Obywatelskiej i WSI, goni w piętkę - podczas wiecu w Stargardzie Szczecińskim nie potrafił zapanować nad nerwami. Z zaciśniętymi ze złości zębami, wrzeszczał jak naćpany i wygrażał pięścią . Ale całkowicie niezrozumiały był wątek "drobiowy", gdy znowu zaczął coś bredzić o... kurach.

    W Stargardzie Szczecińskim, oprócz partyjnego aktywu, kandydata Platformy Obywatelskiej, "przywitali" również mieszkańcy miasta. Z transparentami "Precz z Szogunem", głośno domagający się śledztwa w sprawie Fundacji Pro Civili.

    To tak wyprowadziło z równowagi Bronisława Komorowskiego, że zaczął wrzeszczeć i wskazywać palcem na krytykujących go młodych mieszkańców Stargardu Szcz.

    - Stanowią świetną ilustrację tego, między kim, a kim będziecie państwo wybierali 10 maja. Są tacy, którzy pewnie będą chcieli głosować na awanturę, na kłótnię, na nieumiejętność współpracy, na stwarzanie zagrożenia, na niezgodę narodową. Ale nas jest więcej! Tych którzy chcą Polski bezpiecznej i Polski zgodnej - wrzeszczał Komorowski.

    Czyli według starej i mocno już zdartej płyty. Im więcej mówił, "nakręcał" się coraz bardziej. Już nie tylko wrzeszczał, ale i wygrażał pięścią. Chwilami nie kontrolował tego co mówił, bez ładu i składu ...

    "Wygranie przez mojego konkurenta... Tacy ludzie będą wchodzili do pałacu prezydenckiego. Tacy ludzie będą budowali wizerunek naszej Ojczyzny na zewnątrz. Tacy awanturnicy, tacy przeciwnicy zgody. Nie ma na to naszej zgody" - wrzeszczał z nienawiścią w oczach..

    A teraz najciekawsze! CYTAT DNIA, A MOŻE I CAŁEJ KAMPANII WYBORCZEJ:

    "Te słynne kury z Mazur też przestaną się nieść. I co? Nie ma mleka, kury się nie niosą... " - stwierdził kandydat POWSI.

    Wątek z drobiem pojawia się nie po raz pierwszy.

    To już jakaś obsesja. Czy Bronisław Komorowski jest aby zdrowy ? !!!


    Polakom nie jest potrzebny na fotelu prezydenta, pełny pychy, zadufany w sobie, chamski i bezczelny, karierowicz, posiadający powiązania z komunistycznymi, Wojskowymi Służbami Informacyjnymi, które kolaborowały
    z tajnymi służbami sowieckimi, (i dlatego zostały zlikwidowane przez państwo polskie) ich patron i obrońca, człowiek chory z nienawiści, który nie panuje nad nerwami i na spotkaniach wyborczych wrzeszczy na Pooaków.
    Polakom jest potrzebny silny, spokojny, w pełni zrównoważony i przyjazny prezydent, który faktycznie zadba o ich bezpieczeństwo i lepszy byt. Takim prezydentem nie był, nie jest i jak widać z jego zachowania
    i oceny tych, którzy go dobrze znają, nie będzie, bo nie jest w stanie być, Bronisław Komorowski.

    A jak dla nas, dla Polaków, Komorowski za drogi jest na strażnika żyrandoli.


    GNUŚNY HRABIA Z RUSKIEJ BUDY, WTOPA - KOMOROWSKI PRZYSPAWAŁ SIĘ DO PREZYDENCKIEGO FOTELA I ŻYJE SOBIE ZA NASZĄ KASĘ JAK SZEJK.

    JEST DROŻSZY OD BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ !!



    Hrabia, z ruskiej budy, niech przestanie gloryfikować WSI, niech przeprosi Polaków, niech zakończy wojnę polsko-polską wszczętą przez Donalda Tuska w 2005 roku po podwójnej klęsce wyborczej a potwierdzoną i wzmocnioną na hucznej prezentacji komitetu wyborczego jaśnie hrabiego z ruskiej budy w 2010 roku, niech odwoła oszczerstwa
    i bluźnierstwa jakie wypowiedział przeciw prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu, za Jego życia i po tragicznej śmierci, oraz przeciw PiS, i milionom Polaków, ich zwolenników,

    niech złoży urząd i zajmie się kurami. To wszystko co może zrobić oprócz uznania swoich błędów, okazania żalu i skruchy, poskromienia swojej chorej nienawiści i pychy.
  • ~franek do sary
    (2015-05-02 23:32)
    Opowiadasz takie idiotyzmy , ze najlepiej byłoby , nie odnosić się do nich . Bo jezeli Ty uwazasz , ze z Polski wyjechalo blisko 3 miliony cieniasow to , mozna powiedzieć o Tobie ; CIENIAS ; . My wszyscy , którzy wyjechalismy , mielismy kazdy z nas inny zyciorys . Wyjechali w zdecydowanej większosci młodzi ludzie , ktorzy w Polsce nie mieli najmniejszych szans , ale nie tylko . Jestem blisko szesćdziesiatki , czy Ty myslisz , ze lezałem przez te wszystkie lata pod gruszą do góry brzuchem . NIE . Caly czas uczciwie pracowalem .Ale moze Ty bys sie pochwaliła , co Ty zrobilas dla Polski , bo jak zarzucasz , komus cieniactwo to sama musisz byc idealem . A piszesz o Niemczech , UK , planie Marshala , okupacji , komunie to wszystko staje się juz sloganami . Bo jak długo jeszcze będziemy się tymi argumentami podpierali . Juz RICO Tobie odpisał , kto jest większym bandziorem , bo bandytyzmem trzeba nazwac POkomuszą ELYTĘ .Ciekawy jestem ile osób Ty przekonalas zeby ,10 maja zacząć zmieniac w końcu i odsunąć od wladzy na sam początek Komorowskiego . Ale co ja piszę , moze Ty własnie jestes z tych co uwazaja , że z takimi ludżmi jak Tusk ,Kopacz , Komorowski , dalej mozna przyjmować fałsz za prawde . A moze Ty akurat tak nie myslisz , trudno z Twojego obrazania ,tych co wyjechali z Polski ze są cieniasami ,wywnioskować kim Ty jestes ? Jeszcze się okaze , ze to my , bo wyjechalismy , jestesmy winni tego dziadostwa , rozkradania Polski . To co mozemy zrobic zawsze razem zToba , to to żeby przy wyborach myslec głową . Pamiętaj ,że obrażaniem nie poprawisz sobie samopoczucia .
  • ~antykomuch
    (2015-05-02 17:03)
    Wszystko na ,,sprzedaż"

    Grabarczyk obiecał stanowisko w państwowej spółce w zamian za pozwolenie na broń? NOWE FAKTY

    Cezary Grabarczyk podaje się do dymisji mówiąc, że dba o interes Państwa. Czy to koniec historii z byłym już ministrem? Wygląda na to, że nie. Okazuje się, że dymisja może nie być największym z problemów Grabarczyka. Były minister w rządzie Ewy Kopacz miał obiecać naczelnikowi wydziału Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi (odpowiedzialnemu za wydawanie pozwoleń na broń), stanowisko w państwowej spółce – podaje fakt.pl. Śledczy dysponują nagraniami, na których pojawia się ten wątek. Prokuratura zbada czy doszło do korupcji.
  • ~STANSIO
    (2015-05-02 11:04)
    TY POWIATOWY ZOBACZ JAK TY WYGLADASZ !! LUSTRA NIE MASZ ?TY IDIOCI OGLADAJA STARCA KTORY UDAJE MŁOKOSA ...PEWNIE NA ZAPLECZU MA BUTLĘ Z TLENEM ...
  • ~emma2000
    (2015-05-02 09:18)
    Dykiel ma problemy bo dekiel juz jej sie nie domyka.
    Paraliz starczy jest okropny!
  • ~Krup
    (2015-05-02 18:05)
    Kupa Wojewódzki Celebryta z ręką w psiej ku---e a drugą trzymający Polską flagę I to w Dzień Flagi też w psiej ku---e I tego Idiote słuchać co ma do pwiedzenia na temat Polski i wyborów
  • ~MIRKA
    (2015-05-02 09:50)
    Odwieczny kompleks brzyduli ,a jeszcze jak za tym stoi mierna inteligencja to istna katasrofa to tak na marginesie o pani K.P.
  • ~Polanski
    (2015-05-02 21:16)
    ~sara
    Sara nie piernicz! A Korea Południowa?

Może zainteresować Cię też: