• ~jorry123
  (2015-04-19 09:50)
  mamy problem z głupiimi celebrytami i celebrytkami, którzy z niemoralnego życia, zboczeń, zwykłego iiotyzmu, czy prostactwa, chcieli uczynić cnotę i jeszcze mają pretensje, że ich nikt nie lubi, to ten cały "polski rasizm".
 • ~zbylu
  (2015-04-20 08:15)
  Oczywiscie ze polska dla polakow a dla kogo ma byc dla chinczykow,niemcow ??? to jest nasz kraj i nie damy go nikomu przejac
 • ~etam
  (2015-04-18 22:02)
  gwiazdy sedesu i tyle
 • ~Moira
  (2015-04-20 04:50)
  Owszem, mamy problem z rasizmem, z tym, że największymi ofiarami rasizmu są Polacy traktowani we własnym kraju jak obywatele drugiej kategorii. Na polskich forach w polskim języku czytamy: "polskie chamy", "polska hołota", "polskie bydło", "polactwo", "polaczki" i dalej o Plakach: "prymitywy", "pomioty kapo o szmalcowników". I nie ma dnia, by jakiś celebryta pokroju Muchy Anny, Maleńczuka czy Mozilla nie pozwolił sobie na skrytykowanie i złajanie polskiego społeczeństwa.

  Jest w Polsce margines, jak w każdym kraju, ale wśród ludzi mnie otaczających nie ma rasistów i sama rasistką nie jestem i dlatego jest mi przykro, że wciąż jestem obrażana w moim kraju i w moim języku .
 • ~spolegliwy
  (2015-04-18 21:52)
  Jak się komuś nie podoba, to wystarczy mieć dowód osobisty . Panowie z ART-B
  chyba musieli mieć paszport .
 • ~Taff
  (2015-04-25 12:02)
  Rasizm Polakow przekracza granice , ktore sa nieprzekraczalne w bardziej cywilizowanej czesci Europy. No bo jak inaczej ocenic polskie napisy "Polska dla Polakow ! " umieszczone przez polskich imigrantow w waliojskim hrabstwie Powys ? Patrzac na to logicznie, to ci Polacy przyjechali do nieswojego kraju i przyjechali tam za chlebem. Powinni wiec spokojnie zarabiac na ten chleb - a jezeli maja troche czasu i zdolnosci, to takze isc do jednej z licznych w Wielkiej Brytanii szkol wieczorowych i tam poprawiac swoje wyksztalcenie. Zamiast tego ci Polacy obsmarowuja walijskie mury ich polskim politycznym gnojem.
 • ~Rzepa
  (2015-04-19 20:06)
  "Rabin Owadia Josef to nie tylko powszechnie szanowany kapłan, ale także polityk. Jest duchowym przywódcą religijnej partii Szas wchodzącej w skład obecnej koalicji rządzącej. Rabin znany jest z kontrowersyjnych wypowiedzi, jednak tym razem – zdaniem większości Żydów – grubo przesadził.

  – Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie – powiedział Josef podczas wystąpienia w synagodze. – Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie – podkreślił. Potem porównał nie-Żydów do zwierząt pociągowych.

  – Tak jak każda osoba goje muszą oczywiście umrzeć, ale Bóg daje im długowieczność – stwierdził 90-letni Owadia Josef. Dlaczego? – Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda.

  Jego słowa zostały nagrane ukrytym mikrofonem i wyemitowane przez izraelską telewizję Channel 10."
 • ~Papa Smerf
  (2015-04-18 23:14)
  Jakież to gwiazdy? Ot - nachalnie lansujący się celebryci i tyle.
 • ~gomoowka
  (2015-04-18 23:28)
  Zróbmy odwrotnie. My pozostańmy u siebie w Polsce, a inni niech wypier...ją tam gdzie ich czekają i będzie im lepiej. I wszystkm stanie się lepiej, i wszyscy będą zadowoleni.
  Dlaczego kiedy Polaków zmusza się do emigracji to jest wielkie ok, a już wypad zmuszających z Dworca Gdańskiego to wielka tragedia.
 • ~Liszka
  (2015-04-18 23:50)
  Wszystkich Polaków bez domieszki powinno wsadzić się za rasizm do wiezień. Tych co obrażali słownie, obrzucali, myśleli albo spojrzeli antysemicko, za jajco i za wszystko. To przez takich te gwiazdy żyją w strachu, a wręcz biedni musza kupować zapasowe rezydencje za granicą i wysyłać dzieci do prywatnych szkół, latać własnymi odrzutowcami w samotności, stresować się w TV i wogóle.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.