• ~tele-wic
  (2015-03-14 12:35)
  Pytanie retoryczne - kto w tym głupim kraju wylansował tych chamskich pstrykaczy? Chyba nie czytelnicy brukowców, wszak to przekraczałoby ich możliwości intelektualne.
 • ~Pozdrawiam
  (2015-03-14 13:18)
  Uwaga uwaga to co napiszę to tylko fikcja. Może też posłużyć za scenariusz filmowy. Otóż wyobraźmy sobie taką sytuację, że w końcu ktoś ma dość natrętnych paparazzo i urządza na nich polowanie. Najpierw daje publiczne ogłoszenie do mediów, że zaczną ginąć papparazzi. Następnie podaje przybliżone dane jednego z najsłynniejszych, który w koncu zostaje znaleziony martwy. I tak biedaczki giną jeden po drugim. Policja nie daje rady, media nie dają rady, nikt nie może rozwiązać zagadki. Po latach jakiś dobry dziennikarz śledczy (nie z Polski - haha), wpada na trop i rozwiązuje zagadkę. Okazuje się, że mordercą był jeden z wkurzonych aktorów, któremu się to całe bagno nie podobało. Jak to powiedział Franciszek Maurer - nie podobały mu się newsy w telewizji.
 • ~ASM
  (2015-03-15 07:22)
  Tych trzech to gwiazdy !!!? Zaraz umrę ze śmiechu!!!
 • ~BOLO
  (2015-03-15 10:52)
  JAKI KRAJ TAKIE GWIAZDY - NIEDOUKI I MATOŁY LANSOWANE PRZEZ TZW NIEZALEŻNE MEDIA ! POPAPRAŃCY I NIC WIĘCEJ !
 • ~ELA
  (2015-03-14 22:20)
  ADAMCZYK SAM NIECH SOBIE BIERZE TE KREDYTY!
  DLA MNIE SKONCZONY I NIE OGLADAM NICZEGO Z TYM
  "PAPIERZEM". DNO, DLA KASY BEDZIE NAMAWIAL DO ZJEDZENIA G.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.