• ~realista
    (2015-03-02 13:20)
    No cóż wracają do wspomnień jak to było fajnie jak były molestowane bo były atrakcyjne i miały branie,a teraz zaczynają więdnąć więc nikt się nimi nie zajmuje,a to boli.
  • ~Berta
    (2015-03-02 14:50)
    Korwin Piotrowska gwiazdą? Boki zrywać. Nieporozumienie!!!
  • ~motek
    (2015-03-02 13:55)
    kto by chciał na te badziewie lecieć , chyba ślepy i głuchy
  • ~Mark II
    (2015-03-02 14:12)
    jasne , pomażyć KorwinPiotrowską ktos molestował ? chyba we snie ona ma syndrom niedopchnięcia
  • ~wisła
    (2015-03-02 15:35)
    O matko jakie one teraz nieszczęśliwe ! Dlaczego wtedy i protestowały ??? A kasa i stołek ??? Biedaczyska medialne !
  • ~eródyta
    (2015-03-02 12:48)
    Mnie prostytutki ciągle molestują i każą płacić łapuwki. Gdzie moge się zdłosić po pomoc?
  • ~Szewc Kilinski
    (2015-03-02 14:25)
    chyba trza być rzeczywiście jakimś dewiantem bo je molestować , oprócz Sipy oczywiście
  • ~autorski autor
    (2015-03-02 12:19)
    durnie z der dziennika, wy "myślicie" że ktoś wam będzie klikał w te wasze głupkowate galerie z ******** "treścią" ???
  • ~szok
    (2015-03-02 12:15)
    Jestem ciekawy kto by się tej baby czepił.
  • ~czesiek
    (2015-03-02 15:29)
    Molestowane ? po czasie i na topie to temat samoreklamy . Laseczka pomagająca w utrzymaniu pozycji , podwujne się sprawdza . W młodości i w wieku po ...sce . W młodości pomaga na cerę i wygląd a w wieku po ...sce poprawia pamięć a odbiera apetyt molestującego . To jest piękne i zdrowe do wspomnień lub marzeń z biegiem lat .
  • ~Arletta Bolesta
    (2015-03-16 06:59)
    Witam,
    o skutkach m.in. molestowania w kontekście kościelnego procesu małżeńskiego zapraszam na mój blog
    dr Arletta Bolesta
    adwokat kościelny
  • ~jula
    (2015-10-06 12:18)
    Nie mogę wyjść z podziwu nad gustami paskudy ,pani Korwin Piotrowska ? Może to był taki dobry sen ?
  • ~janek
    (2015-03-15 15:40)
    Korwin - Piotrowska? A tak broni Durczoka... Interesujące.
  • ~sam
    (2015-03-03 07:52)
    A CO TO Olejnik i Kolęda nie załapały się na listę? a może nie były obiektami zainteresowania
  • ~czepiajew
    (2015-03-10 17:29)
    i to jest to ! jak my wykorzystujemy to jest ok ale jak nie,to, molestowanie. takie są kobiety ! i przy okazji - wyszło, że panie na stanowiskach też molestują, tylko tego się nie nagłaśnia. bo przecież tylko faceci to swinie !
  • ~trufla
    (2015-03-02 13:15)
    Nie no dziennik mnie śmeiszy.Panowie każdy wie że do takiego biznesu jak film ,TV teatr idą kobiety z lekkim podejściem do spraw łóżkowych.To samo dotyczzy facetóhetero czy homo.prują się wszyscy bo to takie środowisko. dasz doopy bedziesz grał/ła. nie dasz będziesz słabą aktorką. Te Panie teraz chcą się jakos wybielić przed swoimi partnerami.prawda jest inna.
  • ~OLO
    (2015-03-05 16:44)
    KAROLINKO - ZWIĘDŁA RUTO - MASZ POCHWĘ JAK LEJ PO BOMBIE !
  • ~JUREK
    (2015-03-02 19:31)
    CHYBA NIE STAWIAŁAŚ OPORU PAULINKO ? JAK TO BYŁO W SKIROŁAWKACH - Z PODWÓJNYM KLEKOTEM POD PRZEWRÓCONYM STOŁEM ! MASZ POCHWĘ JAK LEJ PO BOMBIE !
  • ~JANEK
    (2015-03-02 19:28)
    KAROLINKO - POWINNAŚ DOPŁACIĆ - MASZ POCHWĘ JAK LEJ PO BOMBIE - ŚLICZNOTO !!
  • ~AKTOR
    (2015-03-02 19:06)
    IM POPROSTU NAGLE WYPAROWAL MOZG NAGLE PRZYPOMNIALY SOBIE ZE BYLY MOLESTOWANE MOBINGOWANE

Może zainteresować Cię też: