• ~franek
    (2016-08-04 13:44)
    I bardzo dobrze im niech w końcu ci celebryci zejdą na ziemię Jak się było przeciw pisowi .to teraz tak dostaną po dupie że aż bieda im zapiszczy.
  • ~eródyta
    (2015-03-24 19:46)
    nie potrafie objac moich swiatlym umyslem, jak niska samoocene musi mie ktos kto kupuje na kredyt dom za 3,5 miliona
  • ~Alicja
    (2015-03-05 16:07)
    Jeżeli chce się żyć ponad stan,to są skutki i płacz,że ich nie stać na płacenie rat.
    Najwyższy czas nauczyć się liczyć,i brać kredyt w walucie jakiej się zarabia.
  • ~myślący
    (2015-02-03 14:23)
    A po co im pałace? Teraz niech płaca!!! Za byle g...dostają taką kasę. Dlaczego jeden z drugim nie weźmie się do pracy w swoim zawodzie tylko kasa za nic-za chałę
  • ~nm
    (2015-02-03 11:14)
    w środku to proszkowy inteligent
  • ~Vesta
    (2015-02-03 06:28)
    Jakie gwiazdy taka ich inteligencja. szczególnie tego młota chajzara, cham i bęcłwał w jednym. Gdyby nie tata to byłby ochroniarzem w Koziej Wólce
  • ~jdae
    (2015-02-02 17:54)
    Boże mój kochany , ciemne chyba te gwiazdy
  • ~ja ja
    (2015-02-02 15:56)
    Żałosne lemingi. A tacy przemądrzali, zwłaszcza Kuźniar, Richardson i Chajzer.
  • ~vipis
    (2015-02-02 12:45)
    Frank juz tanieje, nie sie co martwic.
  • ~model
    (2015-02-02 08:19)
    A ci idioci zawsze są do przodu.Dobrze by było aby raz dostali w d..ę.
  • ~gwiazdozbiór frajerów
    (2015-02-02 07:54)
    Chajzer to największy dupek , ale mu tato spłaci ,za proszek do prania.
  • ~lato
    (2015-02-02 03:40)
    same upadłe gwiazdy mydełko fa Cichopek i Mrocek tytuł hieny roku za taki wybór
  • ~fuj
    (2015-02-01 20:52)
    Hej frankowicze !! co było dzisiaj na obiadek?? polski kawior, czyli kaszanka?!! Tfu!! niedobre.
    Sprzedawajcie swoje apartamenty, zanim komornik tego nie zrobi!! Przenoście się do ,
    teściowej na kozetkę !! kozetka, niestety, skrzypi, więc bzykać się będziecie tylko raz w tygodniu
    gdy teściowa jest w kościółku na nieszporach !!
  • ~Janek
    (2015-02-01 20:40)
    Z nich takie gwiazdy jak ze mnie profesor neurochirurgii.
  • ~hanka
    (2015-02-01 15:37)
    plawi sie konie,niepismienny redaktorku,a te osoby wiedzialy,ze kredyty trzeba splacac,a na co liczyly???nie rozumiem
  • ~zbyszek
    (2015-02-01 14:25)
    nawet majac takie dochdy jak cichopek z mezem i znajac ogolna sytuacje w branzy i polsce trzeba byc wyjatkowo tepym aby wziasc kredyt z takimi ratami
  • ~nnia
    (2015-02-01 10:53)
    gwiazdy ze spalonego teatru , przykro na te badziewie patrzeć
  • ~dojrzały
    (2015-02-01 10:45)
    I co z tego wynika? Czy oni brali kredyty w frankach bo nie mogli dostać w złotówkach? Nic bardziej mylnego. Kierowali sie chęcią zysku i teraz skamlą. Im na pewno pieniędzy nie brakuje, a że sięgali dupą kalenicy, to ich sprawa.