• ~marko
    (2014-06-21 13:14)
    UWAŻAM ŻE LANSOWANIE SIĘ W TYM MIEJSCU TO PODŁOŚĆ I JAKIŚ ŻART HAŃBA I WSTYD JUŻ NIC NIE POTRAFIĄ I WSTYDU NIE MAJĄ
  • ~zuza
    (2014-06-21 16:31)
    Pani Węgrowska ZAWSZE błyszczała intelektem ponad miarę. Więc nie ma co się dziwić, że lansuje się w bramie Auschwitz! Nie waham się nazwać jej idiotką do kwadratu!
  • ~###
    (2014-06-21 21:26)
    Breslau, Stettin i Danzig maja teraz polska pisownie
    A Auschwitz to niemieckie miasto w Polsce?
  • ~Palec boży
    (2014-06-22 05:27)
    Do ###!
    Zastaleś się za długo w kanale rodnym i masz coś z glowa!? Z inteligencja na bakier!? A podstawowke jaka konczyłes, wieczorowa?
    Najwiekszy cymbał w Polsce wie że nazwą Auschwitz określa się miejsce w którym hitlerowcy w czasie II WS w obozach koncentracyjnych zgładzili miliony ludzi. To była nazwa która nadali hitlerowcy i tej nazwy używa się i dzisiaj żeby dokładnie sprecyzować znaczenie tego miejsca do którego rokrocznie przybywa tysiące ludzi żeby to miejsce kaźni zobaczyć! W Polsce miasto w którym hitlerowcy założyli swoje obozy nazywało się przed wybuchem wojny i po wojnie Oświecim i znaczy polskie miasto a nie niemieckie miasto zagłady które hitlerowcy nazwali Auschwitz! Przyjeło się nazywać Oswiecim Auschwitz żeby wszyscy od razu wiedzieli że tu chodzi o niemiecka dzialalnosc w tym miescie w II WS a nie o jakiś kuzynow którzy mogą mieszkać w dzisiejszym Oswiecimiu. Auschwitz to miejsce hitlerowskiej dzialalnosci!
  • ~mea
    (2014-06-22 08:59)
    Podejrzewam, że #### nie kończyło ŻADNEJ szkoły, bo takiej głupoty NIKT normalny by nie usprawiedliwił!
  • ~marko
    (2014-06-22 10:40)
    Palec boży--- zgadzam się z przedstawioną przez Pana opinią w 100% Ta ograniczona istota pisząca w ten zdradliwy dla nas POLAKÓW sposób to rzeczywiście musiała być przetrzymany w kanale rodnym przez długi czas,bardzo trafne spostrzeżenie
  • ~dziadek
    (2014-07-20 13:51)
    zdjęcie tej... pod bramą największego cmentarzyska świata to hańba!!! brak szacunku dla bolesnej historii...
  • ~ewa koby
    (2014-10-03 07:46)
    otwieram biz nes szklanych trumien dla urody gwiazd swiata fosfor na to pozwala zobacz palermo ewa koby
  • ~CEGŁUPIUTKIE
    (2014-11-03 19:03)
    PRZECIEŻ W WIEKSZOŚCI TO IDIOTKI... BEZ WYCZUCIA CZASU I CHWILI
    A PRASA PIEPRZY O JAKIŚ CELEBRYTKACH... IDIOTYZM
    CELEBRYTKĄ POWINNO NAZYWAĆ TYLKO TE OSOBY KTORE OPRÓCZ TEGO ZE SA MEDIALNE MAJĄ JESZCZE DOBRZE W GŁOWIE POUKŁADANE I MIEĆ KLASĘ
    ALE ONE TO JAK NASI POLITYCY CZYLI NIC NIE ZNACZĄ DLA MADRYCH LUDZI!!!
  • ~ULeczka
    (2015-02-20 21:26)
    Jak ta Górniak brzydka bez przypinanych włosów ,rzęs makijażu i stroju.Obłęd i ta rozpacz...na pokaz .Żal jest w sercu i zaciszu a nie do gazet i kamer.