• ~Janek
  (2014-06-12 16:53)
  I bardzo dobrze zrobila.
 • ~num
  (2014-07-08 11:56)
  ||Jak widze na stacjach benzynowych jak tatusiowie zostawiają dziecko w foteliku ;tylko na chwile; to też mnie skręca.
 • ~drab
  (2014-06-12 15:45)
  kto przemawia zona tego Pazury czy on sam bo po ostatniej wypowiedzi ten Pazura zgupial calkowiocie Znajomi powinni sie miec na bacznosci.
 • ~dorota
  (2014-06-12 18:45)
  nie zostawilabym go z dziecmi i starala sie bronic przed jego pogladami-a lans nigdy nie szkodzi,moze znowu zarobni na garach???
 • ~Miłosz
  (2014-06-12 20:44)
  jak to czytam, mam wrażenie, że sama przeżyła taką traumę - Cezary zostawił ją w samochodzie a sam udał się na zakupy - do dziś się z tym nie pogodziła i korzysta z okazji aby mu przypomnieć o tamtym traumatycznym wydarzeniu. Inną interpretacją mogłaby być chęć powiedzenia na forum publicznym co myśli naprawdę o swoim małżonku,,, lub zwykłe parcie na szkło. Efekt może być odwrotny do zamierzonego
 • ~Alkor
  (2014-06-12 22:03)
  Przejęta powinna być przed tą tragedią takich są miliony i ja też, mądrzy po szkodzie.Trzeba było apelować przed a nie po
 • ~To była tragedia!
  (2014-06-13 02:04)
  Czy chodzi o tę tragedię w Rybniku, kiedy został bez udziału osób trzecich ani nawet drugich zgładzony doktor Eugeniusz Wróbel, wykładowca na Politechnice Śląskiej, specjalista od komputerowych systemów sterowania samolotem, który podawał w wątpliwość, że wrak na Siewiernym to jest TU-154 o nr 101. Zabity za pomocą piły mechanicznej 16.10.2010 r, rzekomo przez swego syna, który zdołał usunąć ślady krwi, zawieźć pocięte zwłoki do jeziora, wrócić i zapomnieć wszystko. Złego stanu swego "chorego psychicznie" syna przez ponad 20 lat nie zauważyła matka, która jest psychiatrą.
 • ~lustereczko
  (2014-06-13 02:10)
  chyba chirurg plastyczny za mocno w jej mózg zaingerował...
 • ~w teorii
  (2014-06-13 02:17)
  To mogło być jego zaplanowane działanie tzw, DWIE PIECZENIE NA JEDNYM OGNIU zabijając dziecko pozbędzie się żony raz a dobrze-doprowadzi do szybkiego rozwodu i pozbędzie się alimentów. Może to taki sknerus przekalkulował sobie i bycie w małżeńskim związku przestało mu się już opłacać . Może ma problemy ze zdrowiem już mu nie staje co za tym idzie pożytku z żony nie ma już żadnego a płacić na dom i tak trzeba(biedaczysko). Albo chce ułożyć sobie życie z kimś innym gdzie indziej. Lub też zaoszczędzone w ten sposób pieniądze zamierza zainwestować w jakiś biznes A RODZINA TYLKO MU PRZESZKADZA -łudzi się że jeszcze coś w życiu osiągnie- jak do tej pory był przeciętniakiem to już nic w tym wieku nie osiągnie. Upozorowanie nieszczęśliwego wypadku będzie oznaczać zawiasy więc będzie mógł realizować swoje ww. sknerus'owe skąpe plany. A jeśli to nieszczęśliwy wypadek to będzie się z tym gryzł do końca a i rodzina z obu stron będzie wieszać na nim psy. Facet może pilnować dziecko gdy sam jest pilnowany w domu prze żonę matkę lub teściową. Może fajnie się z nim bawić ale ktoś musi mieć na niego oko. Zostawianie dziecka sam na sam pod opieką faceta grozi śmiercią dziecka bo ten może zająć się piciem a później uśnie lub pracą a dziecko robi co chce. Lub może zabrać dziecko na plac zabaw lub do baru tam się upije -zapomni o bożym świecie a dziecko się zgubi lub stanie mu się krzywda.
 • ~pawel
  (2014-06-13 07:46)
  wziela przyklad z mamy Madzi i robi lans na smierci dziecka.qlupia PIS-da
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.