• ~Templariusz
  (2014-04-21 09:19)
  Rudy i Stokrotka pasują do siebie jak ulał. Oboje strasznie zużyci. Jak papier toaletowy PO wytarciu ... .
 • ~adelaide
  (2014-04-21 14:28)
  Ryży matoł wygląda na tym zdjęciu normalnie; jak debil ...!!!


  WSZYSTKIE TRZY SPOTY WYBORCZE; TUSKA FAŁSZUJĄCEGO "Hey Jude", MIGALSKIEGO "PUSZCZAJĄCEGO OKO DO PALACZY", ORAZ MAKING-OFF JOHN'A GODSON'A TO CHAMSTWO I BEZCZELNOŚĆ! WE WSZYSTKICH TRZECH PRZYPADKACH TO STRASZNIE OBRZYDLIWE, WSTRĘTNE DEBILOWATE MINY, NIE DA SIĘ TEGO OGLĄDAĆ...!!! WSZYSCY TRZEJ, OŚMIESZYLI SIEBIE, ZLEKCEWAŻYLI, OBRAZILI WYBORCÓW.

  CO DO PALENIA TYTONIU PRZEPISY UE WPROWADZONO SŁUSZNIE BO PALACZE JAK CHCĄ SIĘ TRUĆ, POWINNI PŁACIĆ WYŻSZĄ SKŁADKĘ NA UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE I PALIĆ POZA MIEJSCAMI PUBLICZNYMI, POZA PARKAMI, PRZYSTANKAMI, POZA BALKONAMI, KLATKAMI SCHODOWYMI ABY NIE TRUĆ NIEPALĄCYCH.

  JA JESTEM PO ZAWAŁACH MIĘŚNIA SERCOWEGO I PO WYPADKU.JAK WYJDĘ NA BALKON CZY OTWORZĘ OKNO ABY MIEĆ WIĘCEJ POWIETRZA TO MUSZĘ Z BALKONU UCIEKAĆ, OKNO ZAMYKAĆ BO DUSI MNIE DYM TYTONIOWY, TO SAMO NA KLATCE SCHODOWEJ. W MOIM STANIE ZDROWIA, MNIE TO GROZI ŚMIERCIĄ.
 • ~Marc
  (2014-12-14 19:52)
  Znowu Robaczewska, kiedy da sobie na wstrzymanie?
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.