• ~abc
    (2014-04-10 13:28)
    Każda kobieta po 40-ce ma dwie twarze: soute i w makijażu. Ta bez makijażu wygląda właśnie tak jak u p. Kasi. Taka jest prawda i głupie komentarze pochodzą albo od mężczyzn albo od kobiet przed 30-tką, którym się wydaje, że one nigdy się nie zestarzeją. Jeżeli kobieta potrafi zaakceptować niekorzystne, ale przecież naturalne zmiany w swoim wyglądzie to będzie szczęśliwa i nigdy nie stanie się zgryźliwą dzidzią piernik. pozdrawiam p. Kasię
  • ~chłoptaś
    (2014-04-11 11:17)
    Jako młoda wyglądała staro, jako stara wygląda coraz młodziej.
  • ~Małgorzata Niechciał
    (2018-07-19 01:34)
    Pani Kasiu wygląda pani ślicznie tak jak inne celebrytki bez makijażu, jest pani śliczną kobietą a inni są zazdrośni i zawistni jak się komuś powodzi i ładnie wygląda, jakim podłym trzeba być człowiekiem żeby na drugiego człowieka takie rzeczy pisać .... Ale kupa.... CZAROWNICA Z BABIEJ GÓRY... Upior w operze ! Ratunku !!! i inne okropieństwa, skopiowałam i wkleiłam kilka obraźliwych wypowiedzi dlatego że w głowie mi się nie mieści że ludzie są tacy podli i wredni nie znając pani osobiście bo nie liczy się wygląd tylko człowiek, uroda jest pojęciem względnym i ci piszą tak brzydko o pani i pewnie o innych też niech się sami przejrzą w lustrze i uczciwie napiszą jak wyglądają, nawet nie mają odwagi napisać swojego imienia i nazwiska dla mnie to zazdrośnicy.... Pani Kasiu cieplutko pozdrawiam całą rodzinkę i życzę dużo zdrówka i powodzenia....
  • ~edgarda
    (2014-04-11 17:56)
    Pani Kasia to świetna kobieta. Z mojej obserwacji zauważyłam że rodzaj żeński już w przedszkolu to niekiedy stare malutkie, chodzą fatalnie, brzydkie buzie i nie jednokrotnie ubrane na starą ciotkę. Popatrzcie na swoje żony, córki, matki, babcie, wnuczki, znajome i przyznacie mi rację.
  • ~madame mrok
    (2014-04-12 11:49)
    wyglada normalnie! a powiedzialabym nawet ze bez makijazu wyglada sympatyczniej!!
  • ~autor
    (2014-04-11 22:51)
    Czy chodzi o to , że wygląda jak Skrzynecka bez makijażu? Czy jak.
  • ~Krzywodupos
    (2014-04-10 10:47)
    CZAROWNICA Z BABIEJ GÓRY
  • ~cdee