• ~Piotrek
  (2014-02-02 19:40)
  Gender to jedna wielka bzdura. Kolejny totalitaryzm w innym opakowaniu. Ludzie, przecież jest mężczyzna i kobieta. On musi szanować je, one muszą szanować ich.
  Taki jest uniwersalny porządek. Ludzie nie dajcie się zmanipulować zboczonej mniejszości i wmówić sobie jakichś chorych, pokręconych poglądów. Jedźcie do Holandii, Szwecji i zobaczcie jak wygląda ten "genderowski świat". Obudźcie się. Dokąd my zmierzamy. Przecież gender to absurd.Nie dajmy się zwariować.
 • ~trollujący hejter
  (2014-02-02 17:54)
  Definicja gender według Maćka:
  Nie ma różnicy między Cedynią i Głogowem, tarczami i maszynami oblężniczymi, Polakami i Niemcami. Głogów i Cedynia są sobie równe do tego stopnia, że można je uważać za to samo miasto. A Polacy i Niemcy są tak podobni do siebie, że nie ma różnicy kto zabijał, a kto był zabijany.

  To bardzo smutne, kiedy mądry i obdarzony wieloma zdolnościami człowiek tak pierniczy przy byle okazji i marnuje swoje cenne życie. Fałszywy i głupi pomysł, że kobieta myśli i czuje jak mężczyzna, zniszczył ci rodzinę. Dlatego tak bardzo ci zależy aby niszczyć także rodziny innych. To taka zemsta? Głupie to, bo winę ponosisz wyłącznie ty. Poprawi ci samopoczucie, kiedy będą się rozpadać także rodzinny innych? Gender to utopia, naiwność i pakiet fałszywych tez, przyczyna także twoich problemów, nie tylko tych pod prysznicem.
 • ~Bulba
  (2014-02-03 09:06)
  Janda zawsze była kretynką i już tak zostanie.
 • ~hbtrgs545
  (2014-02-03 09:29)
  No i co z tego, że ta jak ktoś zwał "nauka o gender" istnieje od kilkudziesięciu lat. Nazizm też rozwijał się w latach 20tych, a jak wyglądał świat w kwietniu 1945 roku wszyscy wiemy...
  Natura nie myli się, ani nic w niej nie ginie. Dlaczego wśród lesb i gejów zawsze jest ta/ten który jest "facetem". Skąd to się bierze...?
 • ~wppl
  (2014-02-03 21:36)
  Przecież wiadomo że celebryci to naiwniacy, im można wszystko wcisnąć, nawet to, że gender jest dobre. Jedyną rozsądną szczepkowską nie bez powodu pokazano z brzydko wykrzywioną twarzą bo mówi prawdę a prawda nie jest w cenie.
 • ~Brawo Maciej S.!
  (2015-03-04 06:48)
  Z pumeksem na GENDERA... Dobry pomysl!
 • ~hi,hi,hi hu,hu,hu HOO,HOO,HOOO
  (2014-02-05 00:42)
  Ta stara wyliniała foka będzie się smażyć w piekle ,POmimo że w nie nie wierzy
 • ~psycholog
  (2014-02-17 11:17)
  Tzwn. "gwiazdy" nie powinny wypowiadac sie na temat gender, ktory jest zwiazany z psychologia, gdyz gwiazdy nie maja pojecia o psychologii, a pozycja spoleczna gwiazd wynika tylko i wylacznie od uzaleznienia sie wiekszosci spoleczenstwa od rozrywki. Na temat gender moga sie wypowiadac psycholodzy, socjolodzy, prawnicy, a takze ci duchowni, ktorzy maja bezposredni kontakt z wiernymi.
 • ~stajan
  (2014-02-17 10:07)
  CHĘTNIE UCIEKŁBYM Z POLSKI DLATEGO ŻE :1)DUŻO JEST OBŁUDY WŚRÓD POLITYKÓW 2)W KOŚCIELE TAKŻE ZNAJDUJĄ SIĘ FAŁSZYWI PROROCY 3)WIELKA KORUPCJA 4)BRAK DBANIA O RODZINY---ALE DLA TAKICH OSIĄGNIĘĆ NASZYCH WIELKICH POLAKÓW JUSTYNY KOWALCZYK KAMILA STOCHA ORAZ BRÓDKI ---POSTANOWIŁEM JESZCZE POZOSTAĆ.
 • ~Maga
  (2014-02-08 16:23)
  Mieszkam za granica .Bardzo chcialabym wrocic do kraju, ale chyba tego nie zrobie, bo sie w Polsce od tej nietolerancji i glupoty u d u sz e !
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.