• ~ala
    (2013-10-28 14:10)
    Trochę podobny do Filipa z konopi.
  • ~zniesmaczony
    (2013-10-22 20:27)
    Dlaczego on chce wygladac jak Grodzka?
  • ~BYL PRYMITYWEM, JEST PRYMITYWEM, BEDZIE PRYMITYWEM
    (2013-10-22 15:17)
    PO SWOIM PROSTACKIM SPEKTAKLU, JAKI WIELE LAT TEMU ZROBIL LADNYCH PARE LAT TEMU, SZMACAC PUBLICZNIE SWOJA MATKE, pozostanie dla mnie jedynie zwyklym parchem ...produktem IIIRP
  • ~POwiatowy
    (2013-10-22 16:05)
    POdobny do tego degenerata od KUPY
  • ~Jerzy
    (2013-10-22 16:08)
    Chłopie z tą sukienką, którą masz pod marynarką, kto Ciebie tak ubrał? chyba chciał z Ciebie mieć dużo śmiechu...
  • ~łozorkowianin
    (2013-10-22 17:04)
    właśnie, do Cuby nawiązuje, czyżby też jemioła?
  • ~POLAK
    (2013-10-22 17:24)
    DO OWSIAKA PODOBNY TO NASTĘPNY MODELOWY CHAZARSKI TYP
  • ~Klara
    (2013-10-22 17:29)
    O! Dopiero teraz widać, że to przystojny facet :) Brawo Dominika pewnie to Twoja zasługa, życzę Wam szczęścia (chociaż Was nie znam ;p)
  • ~heniek
    (2013-10-22 18:44)
    człowiek o żelaznej twarzy w wersji bezzłomowej...
  • ~Tofik
    (2013-10-22 19:24)
    Przelecialbym go jak wasssermanowa przelatuje samolotami wiezowce , szkoda ze on nie z PIS
  • ~Genitaliusz
    (2013-10-22 19:42)
    Panie Michale niech się Pan trzyma i nie słucha buraków z tego forum.
    Jest Pan OK !
    Tak trzymać, jeszcze do Kościoła Pan czasami przyjdzie to będzie Pan porządnym człowiekiem. Niech Pan wierzy w Boga i przyjmuje sakramenty. Będzie obiektywnym człowiekiem nie pluję na Pana Jarosława Kaczyńskiego i PiS.
    Pozdrawiam (fan Ich Troje-Genitaliusz)
  • ~Wojtekz Nowego Yorku
    (2013-10-23 01:50)
    Kate Rozz bardzo mi sie podoba co napisalas do tego barana gratulacjie. Sa jeszcze madrzy Polacy.
  • ~pytacz
    (2013-10-22 14:56)
    a gdzie drucik z nosa? Sprzedal na zlom?
  • ~v
    (2013-10-23 02:29)
    cosik mnie sie widzi w po, lityke
  • ~BYL PRYMITYWEM, JEST PRYMITYWEM, BEDZIE PRYMITYWEM
    (2013-10-23 04:04)
    DO Kate Rozz imie i nazwisko zmienione2013 ...

    jezeli ty rowniez masz takie samo podejscie do swojej matki, jak ten farbowany prymityw, to bardzo ci wspolczuje ...
    ja jestem zdania, ze kimkolwiek nie bylaby moja matka, NIGDY, ALE TO PRZENIGDY NIE GNOIL BYM JEJ PUBLICZNIE W MEDIACH; TAK; JAK TO ZROBIL TEN TWOJ IDOL ... alkoholizm jest psychiczna choroba, ktorej przyczyny moga byc wielorakie, ludzie dotknieci ta choroba nie sa w stanie kontrolowac swoich czynow, nalezy sie im leczenie, a nie UTRWALANIE JESZCZE POPRZEZ MEDIALNA NAGONKE JEGO STANU PSYCHICZNEGO...nie znaczy to tez, zeby tak intymne problemy wywlekac przed 38 milionowe spoleczenstwo ...
    kto czegos takiego sie podejmuje JEST NAJZWYKLEJSZYM PSYCHOLEM, DEWIANTEM Kims, kto powinien sie leczyc psychiatrycznie, Z PROKURATORSKIM ZAKAZEM WYSTEPO§ANIA W MEDIACH ...bo to jest najzwyklejsze gangsterstwo, BANDYTYZM ...SADYZM ...
    swoim wystapieniem Wisniewski dowiodl, ze jest znacznie gorszym przypadkiem od swojej matki, DOWIODL SWOICH ZWIERZECYCH INSTYNKTOW, ktorych ja osobiscie sie brzydze ...wywoluja we mnie odraze ...
  • ~Precz z mutantami
    (2013-10-23 04:11)
    Na tym podbrodku ma szczenine jak? ...koza dolly ...
  • ~buchacha
    (2013-10-23 07:51)
    Tak przystojny jak cap u babci Rózi !.
  • ~ttttt
    (2013-10-22 21:11)
    Smoking i podkoszulek? Profanacja ale wszystkiego najlposzego na nowej drodze życie. teraz jesteś podobny do faceta.
  • ~BYL PRYMITYWEM, JEST PRYMITYWEM, BEDZIE PRYMITYWEM
    (2013-10-23 13:31)
    DLACZEGO ZLIKWIDOWALISCIE KOMENTARZ ."Kate Rozz imie i nazwisko zmienione2013 ..." SKIEROWANY DO MNIE?
    byl przeciez Taki slodki, Taki radosny, nawolujacy do milosci bliznich, a przede wszystkim do poszanowania swoich rodzicow ...
    do niewtajemniczonych, to oczywiscie jedynie ironia, na pomyje, ktore wylano na mnie, za moj komentarz
  • ~gość
    (2013-11-14 10:59)
    wreszcie wygląda jak człowiek