• ~ccc
    (2013-11-29 10:25)
    Cosik mu się w brodę stało bo siwe kudły mu wyszły, poza tym żenada jak za każdym razem, żal mi go.Prymitywizm ponad formą.
  • ~antt pis pis da
    (2013-11-19 23:06)
    To tylko zapchlony parch .
  • ~obiektywny
    (2013-11-19 19:09)
    Do oc Byc moze lepiej-ALE PRZECIEZ nie moze "znormalniec" cakowicie,to jeszcze wasy zapuscil.SUMA SUMARUM powstal "kolaz", niestety .
  • ~storng
    (2013-11-17 19:10)
    NIE
  • ~gość
    (2013-11-14 10:59)
    wreszcie wygląda jak człowiek
  • ~BEDZIE ROBIL ZA TATARA
    (2013-11-06 02:10)
    kindzal w zeby jeszcze
  • ~ala
    (2013-10-28 14:10)
    Trochę podobny do Filipa z konopi.
  • ~Pol12
    (2013-10-28 09:13)
    Podobno wysprzedaje stare łachy ?
  • ~BYL PRYMITYWEM, JEST PRYMITYWEM, BEDZIE PRYMITYWEM
    (2013-10-23 13:31)
    DLACZEGO ZLIKWIDOWALISCIE KOMENTARZ ."Kate Rozz imie i nazwisko zmienione2013 ..." SKIEROWANY DO MNIE?
    byl przeciez Taki slodki, Taki radosny, nawolujacy do milosci bliznich, a przede wszystkim do poszanowania swoich rodzicow ...
    do niewtajemniczonych, to oczywiscie jedynie ironia, na pomyje, ktore wylano na mnie, za moj komentarz
  • ~buchacha
    (2013-10-23 07:51)
    Tak przystojny jak cap u babci Rózi !.
  • ~Precz z mutantami
    (2013-10-23 04:11)
    Na tym podbrodku ma szczenine jak? ...koza dolly ...
  • ~BYL PRYMITYWEM, JEST PRYMITYWEM, BEDZIE PRYMITYWEM
    (2013-10-23 04:04)
    DO Kate Rozz imie i nazwisko zmienione2013 ...

    jezeli ty rowniez masz takie samo podejscie do swojej matki, jak ten farbowany prymityw, to bardzo ci wspolczuje ...
    ja jestem zdania, ze kimkolwiek nie bylaby moja matka, NIGDY, ALE TO PRZENIGDY NIE GNOIL BYM JEJ PUBLICZNIE W MEDIACH; TAK; JAK TO ZROBIL TEN TWOJ IDOL ... alkoholizm jest psychiczna choroba, ktorej przyczyny moga byc wielorakie, ludzie dotknieci ta choroba nie sa w stanie kontrolowac swoich czynow, nalezy sie im leczenie, a nie UTRWALANIE JESZCZE POPRZEZ MEDIALNA NAGONKE JEGO STANU PSYCHICZNEGO...nie znaczy to tez, zeby tak intymne problemy wywlekac przed 38 milionowe spoleczenstwo ...
    kto czegos takiego sie podejmuje JEST NAJZWYKLEJSZYM PSYCHOLEM, DEWIANTEM Kims, kto powinien sie leczyc psychiatrycznie, Z PROKURATORSKIM ZAKAZEM WYSTEPO§ANIA W MEDIACH ...bo to jest najzwyklejsze gangsterstwo, BANDYTYZM ...SADYZM ...
    swoim wystapieniem Wisniewski dowiodl, ze jest znacznie gorszym przypadkiem od swojej matki, DOWIODL SWOICH ZWIERZECYCH INSTYNKTOW, ktorych ja osobiscie sie brzydze ...wywoluja we mnie odraze ...
  • ~v
    (2013-10-23 02:29)
    cosik mnie sie widzi w po, lityke
  • ~Wojtekz Nowego Yorku
    (2013-10-23 01:50)
    Kate Rozz bardzo mi sie podoba co napisalas do tego barana gratulacjie. Sa jeszcze madrzy Polacy.
  • ~okularnica
    (2013-10-22 23:01)
    Pan Wisniewski wyglada SUPER
  • ~ttttt
    (2013-10-22 21:11)
    Smoking i podkoszulek? Profanacja ale wszystkiego najlposzego na nowej drodze życie. teraz jesteś podobny do faceta.
  • ~zniesmaczony
    (2013-10-22 20:27)
    Dlaczego on chce wygladac jak Grodzka?
  • ~Genitaliusz
    (2013-10-22 19:42)
    Panie Michale niech się Pan trzyma i nie słucha buraków z tego forum.
    Jest Pan OK !
    Tak trzymać, jeszcze do Kościoła Pan czasami przyjdzie to będzie Pan porządnym człowiekiem. Niech Pan wierzy w Boga i przyjmuje sakramenty. Będzie obiektywnym człowiekiem nie pluję na Pana Jarosława Kaczyńskiego i PiS.
    Pozdrawiam (fan Ich Troje-Genitaliusz)
  • ~Tofik
    (2013-10-22 19:24)
    Przelecialbym go jak wasssermanowa przelatuje samolotami wiezowce , szkoda ze on nie z PIS
  • ~heniek