• ~Jane belfastanne
    (2013-10-24 18:29)
    Wspaniałe ,barwne Osoby> Kreatywne, piękne i z pomysłem. Stary facet z nastolatką to znane zjawisko. A odwrotnie to rzadkość. Bo do takiego stanu trzeba super samca. Posiadacza cech spotykanych z częstotliwością :jeden na milion.
  • ~Czlowiek
    (2013-09-22 09:25)
    Coraz wiecej rynsztokowej produkcji.To jest wasza misja???
  • ~zyg
    (2013-09-12 15:25)
    3 zidiociale baby, ktore mysla, ze sa atrakcyjne!
  • ~KAJOT551
    (2013-09-11 08:36)
    WYRACHOWANE BABY ZENILY SIE GDY IM PRZYNOSILO KORZYSCI TERAZ JAK SA URZADZONE CHCA PRAWDZIWA MILOSC BEZ WARTOSCI MATERIALNYCH LECZ STARE RURY NIECH SPOJRZA W LUSTRO RANO I ZOBACZA KTO POLECI NA ZMARSZCZONE PRZEGNILE SLIWKI ROBACZYWE OPEROWANE KILKANASCIE RAZY .
  • ~POLAN
    (2013-09-03 14:10)
    CO TO BYŁ ZA DUREŃ ŻPOSZEDŁ Z NIMI DO ŁOZKA<<<< MOSIAŁ BYĆ MOCNO NAĆPANYALBO PIJANY>>>>
  • ~RODAK
    (2013-09-03 14:07)
    ŻEBY MI DOPŁCILI KILKA MILIONOW TO Z TAKIM PASKUSTWEM BYM SIE NIE OŻENIŁ
  • ~sp
    (2013-09-01 20:41)
    Mamy popiół kosmiczny, a nie roje gwiazd. Jest tego tak dużo z nazwy, bo dziennikarze prześcigają się w "odkryciach" w celu pozyskania wyższych honorariów.
  • ~koko
    (2013-09-01 19:09)
    feminizm napackal upadlym kobietom w glowach, szkoda tych istot
  • ~hengaj
    (2013-09-01 09:32)
    JEŻELI KTOŚ NIE PORTAFI ROZGRANICZYĆ ŻYCIA PRYWATNEGO OD
    RÓL GRANYCH W TEATRACH I FILMACH TO MAŁŻEŃSTWO NIE MOŻE
    SKOŃCZYĆ SIĘ INACZEJ JAK ROZWODEM.NIE JESTEM AKTOREM I NIE
    POTRAFIĘ RÓL AMANTÓW FILMOWO-TEATRALNYCH PRZENOSIĆ NA
    ŻYCIE RODZINNE DLATEGO ZE SWOJĄ ŻONĄ SZCĘŚLIWIE ŻYJEMY
    JUŻ 43 LATA.
  • ~duduś
    (2013-09-01 09:24)
    Taylorowej to nie rozumiem - już była blisko - mogła dobić do dychy dla okrągłego wyniku.
  • ~ginekolog
    (2013-09-01 09:20)
    Tak jest kiedy mózgiem zawiadują jajniki.
  • ~greg
    (2013-09-01 05:32)
    stare baby nie gwiazdy
  • ~tak jest tak, nie jest nie
    (2013-08-31 23:34)
    Wszystkie przedstawione tu osoby są ewidentnie niewiarygodne. Oczywiście można z nimi współpracować, jednakże nigdy nie można im zaufać.
  • ~do: ROZWOD TO PATOLOGIA
    (2013-08-31 22:57)
    Zapytaj zonki ilu juz miala przed toba. I ilu w zwiazku z toba.
    A potem, idioto, mozesz sie wymadrzac. Tylko wtedy!
  • ~1
    (2013-08-31 22:22)
    gwiazdy zgwiazdami
  • ~szypa
    (2013-08-31 20:48)
    Każdy komin o tym marzy by miał wielu kominiarzy.
  • ~dziadek
    (2013-08-31 20:37)
    Jakie GWIAZDY? To nawet nie ASTEROIDY!
  • ~StanKo
    (2013-08-31 17:19)
    ...JAKIE TO GWIAZDY, CHYBA...ROSSGWIAZDY, CZYLI TZW. PCHEŁKI...SKACZĄCE Z ŁÓŻKA DO ŁÓŻKA...OT CO !
  • ~hehe
    (2013-08-31 17:12)
    hehe, ladne sobie..to za malo powiedziane, tam byl przemarsz wojsk pomiedzy udami!
  • ~DIRECTOR of movie
    (2013-08-31 16:25)
    WSZYSTKIE Z NIM MAJOM OBWISLE SROMU JUSZ ! I NIE DOSTANOM JUZ ZADNEJ ROLI HE HE HYBA ZE SPSZONTACZKI HA HA