• ~motek
    (2015-01-06 14:40)
    babo - chłop otrzymuje alimenta , aż strach POmyśleć
  • ~motek
    (2015-01-06 14:39)
    narobili dzieciaków i POwinni teraz słono płacić , stać pajaców na to
  • ~adam
    (2014-12-11 09:18)
    Pan Karolak jest doskonałym aktorem i proszę go tu nie oczerniać.
  • ~zbyszek
    (2014-03-27 16:44)
    komus trzeba dac sobie zrobic dziecko a jezeli jeszcze przy tym dostaje sie co miesiac 30 tys dolarow to wcale sie nie dziwie ze mlode ladne panienki za wszelka cene chca podlozyc swoja wagine pod stosownego penisa
  • ~sp
    (2013-12-26 01:56)
    Niestety, Karolaka planują do kolejnego serialu w telewizji publicznej. Lepiej by było, gdyby poszedł w komercję. Chyba czekają mnie większe oszczędności, jeżeli serial pójdzie w godzinach "dobrej oglądalności". W dodatku, podobno prąd stanieje...
  • ~Jedyna pozytywna rzecz
    (2013-12-18 21:12)
    Kayah kobieta demon,jako jedyna kicha na alimenty Rinke Rooyensa.
  • ~Nie wsadzaj palca między drzwi
    (2013-12-18 21:08)
    Ibisz na zdjęciu niczym atrakcyjny Kazimierz,puszcza oko ,lub najwyrazniej dostał od bylej w limo?.
  • ~Nie ćpaj ,będziesz zdrowy
    (2013-12-18 21:03)
    Myślałem że Colin jest pijano naćpany ,ale patrząc na zdjęcie to chyba obydwoje???.
  • ~Ping -Pong
    (2013-12-18 20:59)
    Fibak stary zramolały erotoman.Koronka i na mszę.Dostał piłeczką w główkę.
  • ~Nie pij Bełkotów
    (2013-12-18 20:54)
    Felicjańska płaci na dzieci ,to dobrze ale dlaczego tak mało???.
  • ~Kowale skutego losu
    (2013-12-18 20:50)
    Zamachowski ,mały rycerz Baryla Bimbol zostawił swoje dzieci dla innej Bimbolówny która też bimbała z swej rodziny.I teraz Bimbole narzekają że mało kasy na życie ,a co dzieci mają jeść szczaw czy mirabelki ,czy też mają pożreć niesioła?.
  • ~Nie kupupuj po pijanemu.. .
    (2013-12-18 20:37)
    Viola Kołakowska wytrzeszczyla oczy ,jak ja moglam związać się z takim burakiem ?!.
  • ~Znalezli gwiazdy ! ,gdzie?
    (2013-12-18 20:34)
    Karolak jest tak samo przystojny jak Armand Ryfiński,obaj pseudo aktorzy jeden sejmowy drugi aspirujący do bufetu na dworcu w Wasyliszkach.
  • ~sp
    (2013-11-14 22:44)
    Chrzańcie się między sobą, To taki burdelik.
  • ~Drzazga 101
    (2013-10-27 03:02)
    O Matko, w jednym zlepku piszą, że konus Zamachowski płaci po 3 kafle na bachora, w drugim że po 2. Nie ma to jak SOLIDNE, RZETELNE dziennikarstwo, co nie, łachudry ?!
    Hej !-
  • ~janinaH
    (2013-10-25 22:22)
    Wszystkie te dzieci nie chciały zostać sierotami ., miej by cierpiały gdyby tych dupków nie buło na tym świecie ..
    co innego zostać sierotą z przyczyn nie zależnych a co innego być porzuconym i osieroconym ten ból nigdy nie zniknie .
  • ~janinaH
    (2013-10-25 22:08)
    Tak to galeria dupków a nie gwiazd .
    Takich powinno się przywiązywać na łańcuch i do kamieniołomów
    Tylko psy nie liczą ile mają szczeniąt .
  • ~kinoman
    (2013-08-27 07:41)
    karolak,linda,pazura,zamachowski kwiat polskich aktorów żenada
  • ~A jak sie alimenty skoncza to na zmywak
    (2013-08-26 12:54)
    Curus czy jak jej tam, musi sie na nastepnego gacha zlapac, bo wg prawa amerykanskigo alimenty placi sie tylko do 18 roku zycia. Ciekawe jaka czesc tych alimentow "na dzieciaka" ona sama przezera? Czyli jak ten Tadziu czy Heniu podrosnie to Curus zmywak z jej umiejetnosciami aktorskimi w USA zostanie.
  • ~farelka
    (2013-08-20 01:40)
    chciała mu włożyć na palec a on raczej w ucho i zostały tylko Ali menty

Może zainteresować Cię też: