• ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-07-15 22:49)
    niejednemu POsrancowi stanal PTAK na jej widok
  • ~do sepow
    (2013-07-16 17:36)
    Jak by was zazdrosc nie zazerala to byscie tu nie wypisywali ale nie mozecie strawic i tylko sledzicie kiedy cos napisza na jej temat czekacie jak sepy.
  • ~SCHETYNA.tchórzliwy
    (2013-07-16 07:44)
    zwykła dziwka, lansowana przez kilku debili z mas-mediów
  • ~aaa
    (2013-07-16 07:59)
    w domu mam piękną zonę i powiem tak ta siwiec nei porywa niczym nie m atego czegoś a to ważne można przejsc obok niej i popatrzec i na tym sie kończy bo jakoś na jej widok apetyt nei jest większy , zgadzam się sztuczny twór bez histori bez polotu ale na nasz naród polski to dobry towar w koncu wszystko co się powie polakowi to dobre to super jak zawsze nei mamy swojego zdania , poatrzcie na shaikre sliczna z temperamentem i klasa a to cos to tylko baba bo inaczej tego nei mozna nazwac
  • ~joj joj
    (2013-07-16 08:31)
    Majtki jej odstają?Ma jaja i tyle.
  • ~dd
    (2013-07-16 08:31)
    wszystko ok gdyby nie ten glonojad
  • ~stary człowiek
    (2013-07-16 09:10)
    Za moich czasów pod Polonią były lepsze...
  • ~glews
    (2013-07-16 09:26)
    Już niedługo posiwieje, cyc zwiędnie! Nie ma żadne4go lekarstwa na upływ czasu! Zabawa trawa zawsze tylko do jakiegoś momentu, a potem przykra starość! Czas leci nieubłaganie naprzód. C zrobisz ze swoim życiem, - na to masz tylko parę lat. Potem już idzie pod górkę~!
  • ~towarzysz
    (2013-07-16 10:18)
    Jak tak bardzo lubi się rozbierac to lepiej w sypialni dla lubego, tak uwazam, że to ona najbardziej kocha ... samą siebie, w ogole mnie nie rajcuje, przeciętna ale ona sama na pewno uważa się za boginie, dobrze wszystkie mimiki i pozy przerobiła w domu przed lustrem, sztuczna lala i ... nic wiecej
  • ~kozik