• ~gosc
    (2013-07-14 09:24)
    A gdzie jest DODZIA ? powinna byc na pierwszym miejscu.
  • ~Robnad
    (2013-07-14 10:33)
    Posadził bym Jolę Rutowicz.
    Zawsze mnie pociągała.
  • ~wrażliwy
    (2013-07-14 11:28)
    Wielkie filozofowanie.Mający coś do powiedzenie mężczyźni muszą mieć jakieś powody, że "wylansowują" pewne panie na te celebrytki lub inaczej - te panie znalazły sposób ma wpływanie na wpływowych panów by je lansowali. Włosi powiadają, że wyprodukowanie czegoś ładnego kosztuje tyle samo co wyprodukowanie brzydkiego. I mogą sobie gadać zwolennicy jedynie słusznych marek samochodów, że te przez nich nabyte są najlepsze kiedy włoskie fabryki ciągle tworzą nowe wzory a sprzedaż pozawala generować takie zyski, że mieli środki by kupić Opla (Kanclerz Oplowi pomogła przed przejęciem przez Fiata) kupili jednak Chryslera. A kobitki , cóż wystarczy, że są ładne.
  • ~adam
    (2013-07-14 12:48)
    Jakie celebrytki - przecież to k..wy na godziny.
  • ~J-23
    (2013-07-14 14:07)
    Węgrowska to ma klasę starej zszarganej zdziry
  • ~naiwniak
    (2013-07-14 15:45)
    Takie wymię to lekki nadmiar, ale to rzecz gustu.
  • ~WAW
    (2013-07-14 19:26)
    A GDZIE RADWAŃSKA Z GOLA DOOOPA...?
  • ~polak
    (2013-07-14 20:36)
    ona ma cycki /niezłe/ a były chłopak areszt za łapówki haha
    ona zdzira a on frajer
  • ~NAPALONY NA CIEBIE
    (2013-07-14 20:39)
    OJ IWONKA Z ŁÓŻKA BYM CIE NIE WYGONIŁ
  • ~ja wolny człek
    (2013-07-14 20:40)
    POZYCJA TITÓWKI
  • ~goooosc
    (2013-07-14 20:41)
    MAJSTREK??? A FE
  • ~Jane belfastanne
    (2013-07-14 21:27)
    Śliczne dziewczyny. Komentarze płytkie. Nieciekawe. Zaistnieć jest niebywale trudno. Starać się być zauważonym to niezła zabawa. Sukienka z dekoltem
    u dołu bardzo mi się spodobała. Odważna. KIilka dni temu widziałam jedną z dziewczyn z bliska. Zjawiskowa, świetnie ubrana. Krytyczne uwagi to chemicznie czysta zawiść.
  • ~adfg
    (2013-07-14 21:56)
    zajacowej byly/sponsor biustu jest oskarzony o lapowkarstwo.jesli wiedziala to bedzie po gwiostce
  • ~~ Emil
    (2013-07-14 23:47)
    Przecierz JUŻ W SĄDZIE pasiasty MISIACZEK faflunił że wziął kredyt na zrobienie biustu.Poza tym Patrycja ćwiczy na siłowni nie tylko nogi ale i klatkę.Za jakiś czas nie będzie widać efektów operacji.Przecież piersi to gruczoły na tłuszczu i wodzie.Są kobiety ,które ZMNIEJSZAJĄ BIUST ! a młoda może ten sponsorowany biust - SPONSOROWANY ! i KONTROLOWANY! policyjną ręką za jakiś czas też sobie zmniejszać .
  • ~Kolega
    (2013-07-15 02:36)
    "Jej ambicje sięgają kariery zarówno w modelingu, jak i muzyce, aktorstwie i dziennikarstwie. My gratulujemy dobrego samopoczucia, życzymy jednak większej dozy realizmu i samokrytyki."

    W "dzienniku" mogłaby pisać ;-)
  • ~wczasowicz
    (2013-07-15 09:11)
    Widok okropny! To niezbity dowód na to jak z piekna zrobić straszna maszkarę. Dla mnie obrzydliwe.
  • ~haha
    (2013-07-15 10:19)
    tu brakuje jeszcze g.rodzkiej
  • ~CO?
    (2013-07-15 10:30)
    A gdzie Danuta Gołoś z wyciągniętym fakiem?
  • ~Cielebrytka
    (2013-07-15 13:58)
    POlskie CIELE- brytki
  • ~sako