• ~osoba
    (2013-12-05 14:30)
    ja przeciwko gołej dupie nie mam nic nie chcecie nie oglądajcie,nie któży mają problem ze sobą :)
  • ~Wedkarz
    (2013-08-11 18:02)
    Ojej Karpie usta
  • ~jhędrek
    (2013-07-31 22:42)
    tylko Iwonka pieściłbym twoją dupcie całą noc i dzień.Twoja dupcia mnie fascynuje i nie przejmuj się wpisami flaków
  • ~olo
    (2013-07-23 06:36)
    Durnota i obciach.
  • ~CZARNY
    (2013-07-20 09:09)
    OHYDA .
  • ~Drzazga 101
    (2013-07-19 15:56)
    O Matko, patrząc na GALERIĘ tych celebrytek, nabieram przekonania, że kozy alpejskie, hodowane przez moją synową, mają LEPSZĄ prezencję od nich.
    Hej !-
  • ~Janek U.
    (2013-07-19 12:33)
    One wiedzą, że na d... każdy chłop poleci a twarz jest zawodna. Wystarczy zmyć tapetę i otworzyć usta a mężczyzna zmyka gdzie pieprz rośnie
  • ~leośka
    (2013-07-17 12:39)
    pokazała co ma najlepszego ,bez piersi ?i to chociaz pupe pokazała że ją ma, bo
    kto by zauważył że Ona cos ma a ma i pokazała ,gorzej bendzie jak wszystkie bendą pokazywać że w majtkach mają to co zabronione do pokazywania ?a dupę
    tę można zawsze pokazać bez zgorszenia, bo teraz mężczyżni bendą podziwiać
    nie to co w majtkach tylko to co poza...majtakami...
  • ~naj naj
    (2013-07-16 00:40)
    ~Cielebrytka2013-07-15 13:58
    POlskie CIELE- brytki...
    -Najlepszy komentarz!!!
  • ~sako
    (2013-07-15 19:41)
    Baby to *****
  • ~Cielebrytka
    (2013-07-15 13:58)
    POlskie CIELE- brytki
  • ~CO?
    (2013-07-15 10:30)
    A gdzie Danuta Gołoś z wyciągniętym fakiem?
  • ~haha
    (2013-07-15 10:19)
    tu brakuje jeszcze g.rodzkiej
  • ~wczasowicz
    (2013-07-15 09:11)
    Widok okropny! To niezbity dowód na to jak z piekna zrobić straszna maszkarę. Dla mnie obrzydliwe.
  • ~Kolega
    (2013-07-15 02:36)
    "Jej ambicje sięgają kariery zarówno w modelingu, jak i muzyce, aktorstwie i dziennikarstwie. My gratulujemy dobrego samopoczucia, życzymy jednak większej dozy realizmu i samokrytyki."

    W "dzienniku" mogłaby pisać ;-)
  • ~~ Emil
    (2013-07-14 23:47)
    Przecierz JUŻ W SĄDZIE pasiasty MISIACZEK faflunił że wziął kredyt na zrobienie biustu.Poza tym Patrycja ćwiczy na siłowni nie tylko nogi ale i klatkę.Za jakiś czas nie będzie widać efektów operacji.Przecież piersi to gruczoły na tłuszczu i wodzie.Są kobiety ,które ZMNIEJSZAJĄ BIUST ! a młoda może ten sponsorowany biust - SPONSOROWANY ! i KONTROLOWANY! policyjną ręką za jakiś czas też sobie zmniejszać .
  • ~adfg
    (2013-07-14 21:56)
    zajacowej byly/sponsor biustu jest oskarzony o lapowkarstwo.jesli wiedziala to bedzie po gwiostce
  • ~Jane belfastanne
    (2013-07-14 21:27)
    Śliczne dziewczyny. Komentarze płytkie. Nieciekawe. Zaistnieć jest niebywale trudno. Starać się być zauważonym to niezła zabawa. Sukienka z dekoltem
    u dołu bardzo mi się spodobała. Odważna. KIilka dni temu widziałam jedną z dziewczyn z bliska. Zjawiskowa, świetnie ubrana. Krytyczne uwagi to chemicznie czysta zawiść.
  • ~goooosc
    (2013-07-14 20:41)
    MAJSTREK??? A FE
  • ~ja wolny człek