• ~windy_city
  (2013-06-29 10:49)
  Przyjemnie czasem popatrzyć na zgrabne ciało i kobiece kształty w dobie, gdy zewsząd jesteśmy atakowani chudymi jak wieszaki modelami anatomicznymi...
 • ~maja
  (2013-06-29 14:01)
  Ci co chcą oglądać niech mają swoje strony, a nie gdzie nie wejdę to czyjeś cycki, albo i więcej. Czuję się po prostu dyskryminowana, dziennikarze lansują medialną prostytucję i jeszcze mam być zadowolona. Kto chce zarabiać ciałem to niech to robi, nic mi do tego, ale niech nie włazi tam gdzie nie powinien, Dziennikarze trochę szacunku dla ludzi, którzy cenią rozum
 • ~koko
  (2013-06-29 14:07)
  Dla slawy !!! Dla podziwiania jesli jest co pokazac jak i dla pieniedzy.
 • ~Darek
  (2013-07-05 09:35)
  Maja, "medialna prostytucja" ?. Od zarania dziejów piękno ludzkiego ciała było jednym z podstawowych elementów sztuki. Zerknij sobie choćby do dowolnej książki o sztuce starożytnej Grecji. Według takiej klasyfikacji, Wenus z Milo powinna zostać królową prostytutek, bo pewnie jej "cycki" oglądało więcej facetów niż jakiejkolwiek innej kobiety. A co do dyskryminacji Twojej osoby, piękno zewnętrzne nie jest jedynym atutem człowieka. Życzę więcej dystansu do świata i sztuki, jaka by ona nie była.
 • ~mgb
  (2013-07-22 10:03)
  Darek, wejdź sobie na porno jeżeli chcesz pooglądać gołe baby, ale niech już skończą z tą golizną na każdej stronie, bo gdzie nie wejdziesz to jakieś lafiryndy rozkraczone się wdzięczą. Poza tym te na górze z pięknem mają niewiele wspólnego. Jeżeli pięknem jest dzisiaj poprawianie fotoszopem i botoksem to ja dziękuję za takie piękno.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.