• ~ZOOland
    (2013-06-08 19:36)
    To co mówią to nie należy brać na poważnie...Od tego gwiazdorzenia miesza się w główkach...
  • ~Nik.
    (2013-06-08 18:31)
    To przecciez widac jak na dloni ,ze to po...je...e. gwiazdy.
  • ~gość
    (2013-06-08 19:27)
    Chluby to im nie dodaje że popierają zboków.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-06-08 19:13)
    Jak widzę geja to pupa łaskocze. Ale żem prost chłop więc trzonek szpadla mi wystarcza. Rzyci nie umierać
  • ~janinaH
    (2013-06-08 18:38)
    Pewnie kręci zapach kału ludzkiego .polecam wychodki , jeszcze istnieją na wsiach . tam mogą zadowalać się zapachem dowoli
  • ~zielona wyspa
    (2013-06-08 19:52)
    Teraz już wiem że to jest prawda że TV jest poanowana przez tych chorych ludzi zwanych gajami i lizbijkami z gwiazdorskimi pensjami wykańczają TV finansowo .
    DOBRZE ŻĘ NIE PŁACĘ ABONAMENTU bo było by to jednznaczne z wyżuceniem tych pieniędzy w błoto .
  • ~zosienka
    (2013-06-08 18:25)
    "Artyści" to jednak porąbany ludek, nie rozumieją gdzie się kończy rola a zaczyna ŻYCIE.
  • ~GAMA
    (2013-06-08 19:41)
    A gdzie jest FIBAK i OLBRYCHSKI? Bardzo się martwię, że nie załapali się.
  • ~Noel
    (2013-06-09 07:56)
    Zgraja idiotów.
  • ~Marcco
    (2013-06-08 22:46)
    ale tych co nie mają na chleb to szykanują - K U R E S T W O
  • ~jan.k
    (2013-06-08 21:28)
    stare prochno sypie sie z kazdej strony i jak jej byly maz mysli ze ma jeszcze cos do POwiedzenia dosyc juz gejow pederastow zboczencow w prasie radio i telewizjach czyz swiat nie ma innych zmartwien niz zboczency ktorym tylko dac dzieci do uprawiania seksu w ramach POprawnosci POlitycznej gdzie wy zyjecie ludzie prowadzeni przez zboczkow czyz trzeba przyjmowac zboczenia nielicznych??? kiedy dojdzie do tych pustych mozgownic ze parady mafii Tusko-Komoruskich dewiantow to zabawa na spoleczny koszt i w te imprezy kazdy podatnik sie doklada OBUDZ SIE POLSKO !!!
  • ~iustus
    (2013-06-10 11:26)
    Jak ktos uwielbia gejwo to niech sie leczy a nie epatuje popieraniem zboczen.
    Geje niech sobie zyja swoje zbocznie po swojemu ale niech publicznie nie obrazja poczucia smaku i moralnosci wiekszosci.
  • ~GABI
    (2013-06-10 09:26)
    ciemnota w tym kraju poraza co wam drodzy katoliccy obtwatele tak przeszkadza inna orientacja seksualna nie musicie ich kochac ale tez nie macie prawa obrazac to bog ich tak stworzyl dal in takie cechy osobowosci I kazal I z tym zyc oni tego sami nie wybrali wielu z nich cierpi zanimpogodza sie z tym faktem PRAWO DO ZYCIA MAJA TAKIE SAMO JAK WY
  • ~Narod Polski
    (2013-06-09 13:47)
    Czy to jest ten sam zalosny osobnik co to wszystko komentuje, nahalnie sie masturbujac do swojej wlasnej kretynskiej pustki? Ortografia, wulgaryzmy, niewiedza i ogolny poziom homofobow jest zalosny. Pokazujecie na kazdym kroku jakim jestescie brudnym, wmierdzacym smieciem - ropa na obliczu tego swiata. Nikt was nie chce - wiec emigrujcie do Ugandy. Tam maja podobne poglady.
  • ~df
    (2013-06-09 13:01)
    Tym zgłupiał na starość.
  • ~paw
    (2013-06-08 15:59)
    Jezeli Homo przebiera się za księdza i odgrywa współżycie na platformie to ja dla takich homo mam zero tolerancji.
  • ~moim zdaniem
    (2013-06-08 17:48)
    Swój swego popiera. Nie na darmo Szczepkowska powiedziała publicznie: w tym fachu, jak jesteś HOMO - masz pracę, rolę, KONTRAKTY - KASĘ!

    Przydupasy robią wszystko, byle się zasłużyć. ZERO HONORU.
  • ~PituPitu
    (2013-06-08 17:49)
    Wałęsa o gejach: w sejmie powinni siedzieć w ostatniej ławie !!!

    ZGADZAM SIĘ !!!

    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Walesa-o-gejach-w-sejmie-powinni-siedziec-w-ostatniej-lawie,wid,15378716,wiadomosc.html?ticaid=110bb9
  • ~Pisior na Bicze (Bitch'e)
    (2013-06-08 18:21)
    To dosc smieszne, pytac sie kobiet, czy lubia pederastow. Kazdemu mezczyznie-heterykowi, zapytanemu, czy lubi lesbijki, zaswieca sie oczy i stanie laga. Podobnie zreszta, jak pederascie, zapytanemu o to, czy lubi pederastow. Dlatego Wojewodzki i Tym odpowiedzieli twierdzaco, ze wzwodem.
  • ~Iron Beret
    (2013-06-09 01:16)
    Ci sami durnie, którzy zalewają nas co dzień dziesiątkami informacji o homoślubach, marszach, konieczności zmian w podręcznikach i prawie, ci, dla których nie istnieje nic ważniejszego niż wytarcie z naszych umysłów pojęcia normalnej rodziny - ci sami chrzanią jednocześnie o rzekomym zagrożeniu, osaczeniu, nietolerancji i ciemnogrodzie. Nachalnie i obrzydliwie wciskają ludziom zarówno obce, zboczone idee, jak i kit o wiszących w powietrzu masowych mordach na współobywatelach innej orientacji. A zwykły człowiek patrzy na to, słucha i oprócz chęci zwymiotowania nabiera pewności, że faktycznie czas zamknąć mordy tym idiotom-manipulantom.