• ~paw
    (2013-06-08 15:59)
    Jezeli Homo przebiera się za księdza i odgrywa współżycie na platformie to ja dla takich homo mam zero tolerancji.
  • ~Malwina
    (2013-06-08 16:04)
    Czerwone szmatki poubierane w łatki
  • ~KOMITET PO-PARCIA
    (2013-06-08 16:25)
    A GDZIE FIBAK?
  • ~kentom34
    (2013-06-08 16:26)
    Może to i gwiazdy, ale chyba bardzo ciemne
  • ~smutna
    (2013-06-08 16:27)
    Miliony Polaków wyjechały za granicę za pracą, gdzie aprobują zwyczaje , prawo i odmienność innych.Szkoda,że gdy wracają do kraju zaściankowość i buractwo biorą górę.To znaczy, że żyjąc wśród innych niczego się nie nauczyli ale także o tym jak bardzo są zakłamani. Bo tak jesteśmy wychowywani w rodzinach, na które ogromny wpływa ma kościół ze swoja ciemnotą.
  • ~nik
    (2013-06-08 16:43)
    sami degeneraci nie dziwię się...
  • ~heliot
    (2013-06-08 16:51)
    a kto im dokucza? przecież do tej pory też byli, ale wyłażenie na ulicę w wyuzdanych strojach i pozach,po co? dlaczego zmuszają innych do oglądania ich niezbyt ładnych ciał i nieobyczajnego zachowania? przecież ulica jest miejscem publicznym i nie muszę oglądać takich zachowań!!!
  • ~sliski
    (2013-06-08 16:51)
    Renata Dancewicz;
    Wolałabym, żeby był chowany przez kochającą się parę niż trafił do domu dziecka.
    Czy można wymyślić coś bardziej debilnego?
  • ~pudzian
    (2013-06-08 16:53)
    co to znaczy w obronie ? to podobno bronić trzeba większośc
  • ~Mis
    (2013-06-08 16:54)
    Ale duzo tych gwiazd.Same zboczki.Niech ktoras powie ze nie lubi gejow ma przechlapane,Lysy zestryczaly Tym powinien juz sobie dac spokoj z aktorstwem.Az przykro na niego w tych kabaretach patrzec
  • ~olo
    (2013-06-08 17:05)
    ale mają wyprane mózgi ...sprzedają się byle tylko kasa robota sława zdjęcia gazety ..większość tych ludzi przez 2 minuty nie zastanawia się nad swoją wypowiedzią po prostu walą gotowcem bo tak wypada w tym towarzystwie degrengolady i upadku ..forma zwyciężyła nad treścią jest tylko kolorowa skorupka w środku pusto nic nie ma nic
  • ~bosaxi
    (2013-06-08 17:12)
    A kogo to interesuje?
  • ~RokiBalboła
    (2013-06-08 17:31)
    Zboczenie jak zboczenie. Nie wiem o co takie wielkie halo. Powinno dać się im możliwość bezpłatnego leczenia z NFZu.
  • ~Gogol
    (2013-06-08 17:38)
    Trudno się dziwić sodomici i aktorzy to jedna rodzina.
  • ~rd`65
    (2013-06-08 17:44)
    Jak to bronią?!
    Czyżby mniejszości seksualne były w Polsce prześladowane?
  • ~zoro
    (2013-06-08 17:45)
    goovna bronio goovien
  • ~moim zdaniem
    (2013-06-08 17:48)
    Swój swego popiera. Nie na darmo Szczepkowska powiedziała publicznie: w tym fachu, jak jesteś HOMO - masz pracę, rolę, KONTRAKTY - KASĘ!

    Przydupasy robią wszystko, byle się zasłużyć. ZERO HONORU.
  • ~PituPitu
    (2013-06-08 17:49)
    Wałęsa o gejach: w sejmie powinni siedzieć w ostatniej ławie !!!

    ZGADZAM SIĘ !!!

    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Walesa-o-gejach-w-sejmie-powinni-siedziec-w-ostatniej-lawie,wid,15378716,wiadomosc.html?ticaid=110bb9
  • ~rom
    (2013-06-08 18:00)
    o kurcze mumia sie odezwała ?
  • ~ajron1960
    (2013-06-08 18:04)
    Jakie gwiazdy przecież to same POpaprańce, chore mózgi. Ten łysy z czarnymi brwiami nie rozumie, że facet w jego wiku juz nie powinien występować publicznie w "kabarecie", załosny staruszek. Piosenkarka o najlepszym w Polse głosie, która ma 3 czy cztery znane utwory jako dorobek kilkunastu lat działalności scenicznej. Pijaczka, która w zasadzie sam nie wiem z czego jest słynna, z chodzenia po wybiegu czy rozwodu z mężem hochsztaplerem. Aktorka-brydżystka tylko ile ról ? Pułkownik Kwiatkowski i kilka gołych cyców w epizodach. Emerytka tancerka znana z telewizyjnego show, wiecznie młody, bystry redaktor, showmen, radiowiec, hrabina , która w końcu sie rozsypie na jakiejś gali, Elektroda kończąca w reklamach i gabinetach chirurgii plastycznej. I to by było na tyle.